بازار پخش دمپایی روفرشی مجلسی

بازار پخش دمپایی روفرشی مجلسی در داخل ایران فعال است و به صورت حضوری و یا اینترنتی به مشتریان خدمات ارائه می کند. در مرکز پخش دمپایی فروشندگانی که مجوز فعالیت دارند انواع کفش های تولید شده در داخل ایران در بین فروشگاه ها و مراکز در شهرهای مختلف توزیع می شود. پخش باید به گونه ای باشد که در دورترین نقطه از کشور هم دسترسی به این محصول امکان پذیر باشد.

بازار پخش دمپایی روفرشی مجلسی

مشخصات بارز انواع دمپایی روفرشی مجلسی

مشخصات بارز انواع دمپایی روفرشی مجلسی دمپایی های روفروشی تولید شده در داخل ایران متنوع می باشند. تولید کنندگان سعی دارند که با استفاده از کارشناسان و مشاوران و همچنین به کمک طراحان درجه یک اقدام به تولید این محصول و عرضه ی آن کنند. هر چه طرح روی این محصولات بهتر باشد فروش و جذب مشتری هم بیشتر خواهد شد و این محصول به عنوان یک برند مطرح می شود.

دمپایی های روفروشی در طرح و نوع و جنس و کیفیت متفاوت می باشند که البته با توجه به نیاز مشتری خریداری می شوند خریداران می توانند انواع دمپایی مجلسی را از طریق این سایت خریداری کنند. اغلب نمونه های مجلسی ظاهری چرمی دارند و کف آن ها سخت می باشد و البته بعضی دیگر هم پلاستیکی و یا از نور ابر و یا لاستیک می باشند و البته باید توجه داشت که طرحی که بر روی این نمونه ها پیاده سازی می شود این محصول را در رده های مجلسی قرار داده است.

رنگبندی این محصولات هم متفاوت است و اغلب رنگ های روشن دارد که بعضی از اوقات بر روی آن ها با دست تزئین شده است و از منجاق و یا گلوله های دستی و غیره استفاده می شود. بازار دمپایی روفرشی انواع محصولات خود را به صورت اینترنتی و یا حضوری عرضه می کند.

تنوع فوق العاده طرح دمپایی روفرشی مجلسی

تنوع فوق العاده طرح دمپایی روفرشی مجلسی در ایران مدل های مختلفی را برای دمپایی ارائه می دهند. این نمونه ها و طرح ها شامل ساده و مجلسی می باشد و اما نمونه های ساده که مشخصات زیر را دارد.

 • روفرشی حوله ای که مخصوص زمانی است که فرد از حمام خارج می شود. این نوع دمپایی آب داخل پا را می گیرد و از عرق کردن آن جلوگیری می کند. اگر آب لای انگشتان و روی پا را بگیرد باعث بیماری و ایجاد باکتری می شود.
 • روفرشی جلو بسته و پلاستیکی که بشتر مخصوص استخر است. این نوع دمپای از نفوذ آب به داخل پا جلوگیری می کند و پا را گرم نگه می دارد و همچنین زمانی که ممکن است باران آمده باشد و سطح کوچه خیس باشد استفاده از آن در بیرون از خانه هم ممکن است و مانعی ندارد. و اما نمونه های مجلسی شامل موارد زیر است.
 • روفرشی لا انگشتی که از جنس پلاستیک می باشد و رویه ی آن اغلب چرم است. این نوع دمپایی طرح زیبایی دارد و هم در داخل خانه و هم در بیرون از آن استفاده می شود. این محصول در فصل تابستان بیشترین کاربرد را دارد. این طرح روی دمپایی باعث می شود که هوا به داخل پا نفوذ کند و از عرق گیری آن جلوگیری شود.
 • دمپایی های ساده مجلسی که دارای تخته ی سفت و محکم می باشند و رویه ی آن ها اهم از چرم است. این دمپایی ها به راحتی اندازه ی پا می شود و انگشتان را فشار نمی دهد. رنگبندی آن ها هم مختلف است و با توجه به سلیقه ی مشتری ارائه می شود.
 • دمپایی مجلسی بافتنی که بسیار زیباست و با توجه به سلیقه ی مشتری ارائه می شود. کف این کفش ها تخت و محکم است و رویه ی آن ها هم به جای چرم از طرح های بافتنی استفاده شده است که این رویه قبلا توسط دست و یا دستگاه بافته می شود.

مصارف اصلی دمپایی روفرشی مجلسی

مصارف اصلی دمپایی روفرشی مجلسی مصرف اصلی دمپایی های روفرشی مجلسی در مجلس های عقد و عروسی و یا مراسمات مختلف و تالارها و غیره می باشد. کف این دمپایی های باید به طریقی باشد که لیز نخورد و در نتیجه کف آن تخت و سخت است و رویه ی آن هم در مدل های مختلفی عرضه می شود. بعضی از این رویه ها شامل چرم می شود و بعضی دیگر هم شامل بافت های مختلف و بعضی هم از پلاستیک و ابر و غیره تولید می شود.

نمونه های چرم نسبت به نمونه های دیگر هم شیک تر و هم جدیدتر است. البته دمپایی های روفروشی دارای کف پلاستیکی می باشند و اما دمپایی هایی که بر روی سرامیک استفاده می شوند باید ته آن در برابر لیز خوردگی مقاوم باشد و تخت باشد و اغلب از چوب درست می شود. در ایران هر ساله از طراحان باسابقه استفاده می کنند تا مدل های جدید و شیک به بازار عرضه شود.

هر چه این طرح ها شیک و جدید باشد مشتریان بیشتری را جذب می کند. بعضی از دمپایی های هم طبی می باشند که اغلب برای کسانی که دچار بیماری های پوستی و یا دردهای عضلانی می باشند استفاده می شود و این نوع دمپایی ها از طرف پزشکان تولید می شود. برای اطلاع از نحوه ی فروش دمپایی روفروشی در مدل های مختلف و قیمت های آن که ممکن است تحت شرایط خاصی تغییر کند به این سایت مراجعه کنید.

فروش عمده دمپایی روفرشی مجلسی

فروش عمده دمپایی روفرشی مجلسی فروش عمده دمپایی روفرشی مجلسی از طریق این سایت انجام می شود. در این سایت انواع روفروشی در مدل های مختلف و کیفیت های متنوع و با قیمت های مختلف عرضه می شود. عرضه هم به صورت اینترنتی و هم به شکل حضوری خواهد بود. برای اطلاع از نحوه ی فروش و همچنین قیمت های عمده ای می توانید با کارشناسان و مشاوران تماس بگیرید.

فروش دمپایی روفرشی به صورت عمده ای هم به نفع فروشنده و هم به سود خریدار است و قیمت ها کاهش می یابد. به خاطر کیفیت خوبی که محصولات ایرانی دارند بیش از نیمی از تولیدات به خارج از کشور صادر می شود. صادرات به کمک شرکت های بازرگانی و تجار انجام می پذیرد. شرکت ها انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می کنند و در کنار محصولات دیگر می فروشند.

بسیاری از این محصولات از خارج از کشور وارد می شوند و در کنار محصولات ایرانی به فروش می رسند.

 • تبلیغات:
  1. شیک ترین کفش برای تیم ملی فوتسال رونمایی شد
  2. بهترین کفش ایرانی
  3. راهنمای جامع انتخاب کفش مجلسی زنانه
  4. چگونه از کفش چرم خود مراقبت کنیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما