تولید کننده گیوه طرحدار دستبافت سنتی

تولید کننده گیوه طرحدار سنتی انواع مختلفی از این محصولات را با بهترین کیفیت در سراسر کشور عرضه می کند و اگر از طرفداران سبک کلاسیک و سنتی ایران هستید می توانید با سفارش این گیوه ها از خرید خود لذت ببرید. برای دیدن مدل های متنوع و جدید این محصولات می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و سایت های فروشگاهی از محصولات مورد پسند خود سفارش دهید. برای گرفتن اطلاعات جدید و دیدن مدل های سبک سنتی بیشتر با کارشناسان و نمایندگی های فروش آنلاین معتبر در ارتباط باشید.

تولید کننده گیوه طرحدار دستبافت سنتی

آشنایی با انواع گیوه سنتی

آشنایی با انواع گیوه سنتی برای آشنایی با انواع گیوه سنتی بهتر است بدانید این گیوه ها بر اساس نوع بافت رويه و مواد استفاده در زيره و همچنين نوع اتصال دو تكه كفش به هم دسته بندی می شوند.

در اولین نوع گیوه که به آن گیوه سنتی ملكی می گویند دارای رويه‌ای با ارزش و گران بها بوده و نوک درازی دارد و رويه‌اش بلندتر از گيوه ‌های سنتی ديگر است و به قسمت پشت آن نيز يک قطعه چرم دوخته می‌شود و تخت اين نوع گيوه از پارچه های نخی و لباس ها کهنه تهيه می شود كه امروزه بيشتر از شلوارهای کهنه لی در ساخت آن استفاده می شود.

در دومین نوع گيوه سنتی که به آن گیوه آجیده يا آمده می گویند و تفاوت اين گیوه با ملکی در اين است که رويه‌ آن درشت باف بوده و كف آن هم تخت‌ چرمی بخيه‌دار دارد.

سومین نوع گيوه، گیوه تخت چرمی است و اين نوع گیوه بسيار شبيه كفش‌های معمولی است و تخت آن نیز چرمی می باشد و اين نوع گيوه بيشتر در شهرها مورد استفاده قرار می گیرد و بر همين اساس آن را گيوه شهری نيز می نامند.

چهارمین نوع گيوه، گیوه لته‌ای است و تفاوت اصلی که با ساير انواع گيوه دارد این است كه در تخت آن تنها از تكه های كهنه پارچه كه در اصطلاح به آن لته‌ای می گويند استفاده می شود.

پنجمین نوع گیوه که به آن گيوه تخت لاستيكی می گویند نوعی گيوه درشت باف و ارزان قيمت است كه دارای زيره‌ پلاستیکی است.

ششمین نوع گيوه نیز گیوه ابريشمی است و نوعی گيوه تزئینی و تشريفاتی به شمار می آید كه تخت آن چرمی يا لاستيكي است اما بافت اين تخت بسيار ظريف است و همچنين رويه‌ اين نوع گيوه از نخ ابريشمي رنگين بافته می‌شود و گاهی نيز با منجق‌دوزی همراه است.

مشخصات بهتترین گیوه سنتی

مشخصات بهتترین گیوه سنتی گيوه سنتی پای پوشی بسیار سبک و بادوام است و مناسب برای پیاده روی های طولانی در مسيرهای ناهموار که با توجه به اين ویژگی های خوبی که دارد اکثر افراد از این گیوه های سنتی استفاده می کنند.

تولید گيوه از زمان گذشته تا به امروز انجام شده است هر چند نمی‌دانيم گيوه‌های ابتدايی از چه جنسی ساخته می شدند و چه شكلی داشتند اما مدارکی داریم كه نشان می‌‌دهد قرن هشتم هجری قمری دوران اوج استفاده از گيوه سنتی بوده است.

گیوه سنتی محصولی کاملا دست بافت است و در ساخت آن از مواد اولیه طبیعی استفاده شده است و جنس رویه گیوه از نخ ابریشم و پلی استر می باشد و جنس زیره آن از پیو است که بسیار سبک است و امکان پیاده روی طولانی را برای همه افراد راحت می کند.

انواع متفاوتی از گیوه در مدل های مختلف در ایران بافته شده است که همگی اصیل هستند اما برخی از آن ها دارای کیفیت پایین تری هستند که به طبع از قیمت کمتری نیز برخوردار می باشند.

پخش عمده گیوه طرحدار سنتی

پخش عمده گیوه طرحدار سنتی تولید گیوه سنتی به صورت عمده صورت می گیرد و مصرف کنندگان می توانند با سفارش این محصولات در حجم زیاد و به صورت عمده از تخفیفات زیادی برای سفارشات خود بهره مند شوند و پخش گیوه طرحدار از طریق نمایندگی های مجازی که در سراسر کشور دارند صورت می گیرد.

امروزه گیوه های جدید با رنگ ها و طرح های خاص و متنوعی در بازار وجود دارند و متناسب با هر سلیقه ای موجود هستند و برای خرید گیوه ای مناسب و مورد علاقه باید نکاتی را قبل از خرید در نظر بگیرید و با کارشناسان فروش این محصولات در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما