سفارش دمپایی حمام مردانه درجه یک

قیمت روز دمپایی حمام مردانه بنابر مدل های آن متفاوت است و قیمت آن به عوامل متعددی بستگی دارد، برای مثال هرچه کیفیت زیره و رویه دمپایی بهتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود. قیمت دمپایی استخری مردانه در تهران از انواع مدل های زنانه و یا بچگانه بیشتر است، زیرا این دمپایی ها معمولا بزرگ تر هستند و به همین دلیل مواد به کار رفته در آنها بیشتر است، اما روش هایی وجود دارند که بتوانید این دمپایی ها با قیمت کمتری خریداری کنید، در این مقاله به انواع دمپایی های مدل و کیفیت آن و مکان های خرید این نوع دمپایی با قیمت کمتر و به صرفه تر می پردازیم:

سفارش دمپایی حمام مردانه درجه یک

مشخصات بهترین دمپایی حمام مردانه

مشخصات بهترین دمپایی حمام مردانه دمپایی استخری مردانه برای استخر، دستشویی و حمام کاربرد دارد. تفاوتی که دمپایی های مردانه با سایر دمپایی ها دارند این است که سایز این دمپایی ها بسیار بزرگتر است، سایز دمپایی های مردانه معمولاً از سایز ۴۰ شروع می‌شود و تا سایز ۴۶ ادامه دارد، البته بعضی از دمپایی ها نیز وجود دارند که برای مردانی که پاهای بزرگ دارند به صورت سفارشی تولید می شوند.

دمپایی استخری مردانه علاوه بر اینکه سایز بزرگ تری دارد، از نظر پهنا نیز از سایر دمپایی ها بزرگ تر است زیرا معمولاً پای مردان نسبت به پای زنان و کودکان پهن تر است.

برخی از دمپایی های مردانه در قسمت رویه و زیره خود دارای سوراخ هایی هستند که این سوراخ ها باعث می شود آب راحت تر در رویه ها جریان داشته باشد و دمپایی برای مدت زیاد خس نماند.

اما برخی از انواع دیگر دمپایی سوراخ نیستند و همین باعث می شود که دمپایی برای مدت بیشتری خیس بماند و برای گرفتن آب آن مجبور باشید آن را به صورت عمودی به دیوار تکیه دهید.عموما برای شناخت دمپایی های استخری مرغوب و خوب نیازمند تجربه و صرف زمان برای آشنایی با انواع برند ها است. همیشه لزوما دمپایی های استخری گرانتر بهتر و با کیفیت تر نیستند.

تیم فروش ما زمان قابل توجهی را صرف همین بررسی ها و آشنایی با برند های مختلف تولید دمپایی های استخری و روند عملکرد بازار کرده است. دمپایی هایی که ما به شما معرفی میکنیم از بهترین دمپایی حمام هستند که خرید آنها رضایت خاطر شما خریداران ارجمند را به همراه خواهد داشت و از طرفی سبب رونق فروش ما خواهد شد.

مدلهای مختلف دمپایی حمام مردانه

دمپایی های استخر زنانه نسبت به دمپایی مردانه دارای سایز های کوچک تری هستند، سایز این و دمپایی ها معمولاً از سایز ۳۶ شروع می‌شود و تا سایز ۴۰ تمام میشود، با توجه به اینکه بین دمپایی های مردانه و دمپایی های زنانه تفاوت زیادی وجود ندارد زنان بزرگ پا میتوانند اقدام به خرید دمپایی مردانه بکنند. دمپایی زنانه از چند نظر با دمپایی های مردانه تفاوت دارند، در اینجا به برخی از این تفاوت‌ها می‌پردازیم:

سایز: همانطور که گفته شد سایز دمپایی های زنانه از دمپایی های مردانه کوچک تر است، در مورد سایز دمپایی های زنانه می توان گفت که کوچکترین سایز دمپایی مردانه مانند بزرگ ترین دمپایی زنانه است. پهنا: پهنای دمپایی ها کمتر از دمپایی های مردانه است، زیر پای زنان معمولا نازک تر و با ظرافت تر از پای مردان است.

ظرافت: زنان بیش از مردان به مدل دمپایی های خود اهمیت می دهند، همین موضوع باعث شده است که در تولید دمپایی های زنانه بیشتر از ظرافت استفاده شود مدل هایی که روی دمپایی ها پیاده می شود ظریف تر هستند.

رنگبندی: دمپایی های زنانه دارای رنگبندی بیشتری هستند، حتی در برخی از مواقع می توانید دمپایی را بیابید که ترکیبی از دو و یا سه رنگ باشد. به طور کلی می توان گفت که این موضوع به این خاطر است که زنان بیشتر از مردان به ظاهر لباس های خود توجه می کنند.

سبک بودن: به طور کلی دمپایی های استخری خیلی سبک هستند، اما دمپایی های استخری زنانه از دمپایی های مردانه سبک تر هستند. ا

مروزه دمپایی های استخری زنانه و مردانه و بچه گانه زیادی تولید شده اند که به صورت ژله ای هستند، یعنی رنگ این دمپایی ها مانند ژله شفاف است و همچنین نسبت به سایر دمپایی های استخری نرم تر هستند، این دمپایی ها در تمام سایز ها و تمام مدل ها تولید شده اند اما اغلب خریداران آنها خانم ها هستند. دمپایی انگشتی نیز چند سالی است که وارد بازار شده اند و بعد از وارد شدن مورد استفاده افراد زیادی قرار گرفته اند. دمپایی استخری انگشتی نیز ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد برای مثال جنس این دمپایی ها از نوع پی وی سی است، این دمپایی در دو نوع زنانه و مردانه تولید می شود اما بیشتر خریداران این نوع دمپایی نیز خانم ها هستند. دمپایی استخری زنان نیز مانند دمپایی های مردانه دارای مدل های مختلفی است، برای مثال ممکن است زیره و رویه آن دارای سوراخ باشد و یا بدون سوراخ تولید شده باشد.

راهنمای خرید دمپایی حمام مردانه

راهنمای خرید دمپایی حمام مردانه یکی از سوالاتی که در هنگام خرید دمپایی استخری با مواجه هستیم این است که چرا اصلاً باید داخل استخر از دمپایی استفاده شود؟ می توان گفت این موضوع دلایل بسیار زیادی دارد برای مثال اگر داخل استخر از دمپایی استفاده ننماید ممکن است لیز بخورید و آسیب ببینید و یا مواد آسیب زا و میکروب ها وارد بدنتان شوند و به شما آسیب برساند. با تمام تفاسیر بالا، در هنگام خرید دمپایی استخری توجه به نکاتی ضروری است:

تغییر رنگ ندادن: دمپایی های استخری نباید در برابر کلر های داخل آب از خود واکنش نشان بدهد و رنگش عوض شود. همان طور که می‌دانید در استخرها مقدار زیادی کلر وجود دارد که دمپایی باید در برابر آنها مقاوم باشد و نه شکل ظاهری خود را از دست بدهد و نه کیفیتش به خطر بیفتد.

جذب نکردن آب: دمپایی استخری نباید آب زیادی را به خود جذب کند، زیرا استخرها پر از آب هستند و اگر دمپایی آب زیادی را به خود جذب کند و وزن سبک و انعطاف پذیری خود را از دست می‌دهد و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

تهیه شده از مواد بهداشتی:هنگام خرید دمپایی پلاستیکی توجه به این نکته ضروری است که دمپایی استخری باید از مواد درجه یک بهداشتی تولید شده باشد کارگاه های خوب و شناخته شده در تولید دمپایی های خود از مواد بازیافتی استفاده نمی‌کنند و تمام مواد سالم، درجه یک و بهداشتی هستند. مواردی که در بالا بیان شد از ویژگی های منحصر به فرد دمپپایی‌های استخری است.

جالب است بدانید که استفاده از دمپایی استخری فقط به استخر محدود نمی شود، ممکن است افراد با خود فکر کنند ما که به استخر می رویم چرا باید دمپایی استخری خریداری کنیم.

دمپایی استخری را می توانید داخل هرگونه محیط مرطوب استفاده کنید برای مثال وقتی به سونا و جکوزی می روید و یا حتی در خانه هایتان داخل حمام می توانید از این دمپایی استفاده کنید.

رنگبندی دمپایی حمام مردانه

امروزه در کارخانجات کشور ایران به کمک نیرو های متخصص و کارآمد و با تهیه مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن در حال تولید دمپایی های جدید و با کیفیت و متنوع هستند. تلاش این برند ها و کارخانه ها این است که کیفیت خرید دمپایی حمام تولیدی آنها عالی و قیمت آنها مناسب باشد که بتوانند در داخل کشور با برندهای خارجی رقابت کنند و فروش بیشتری داشته باشند و حتی بعضی از این برندها آنقدر با کیفیت و با دوام هستند که قابل صادرات به کشور های خارج از ایران هم هستند.

مرحله اول تولید دمپایی استخری انتخاب مواد عالی و درجه یک است، در هنگام تولید دمپایی استخری باید از پلاستیک درجه یک استفاده شود تا خراب نشود. دمپایی استخری پلاستیکی باید جنس خوبی داشته باشد.

مرحله دوم تولید این دمپایی قالب گیری است، در این مرحله مواد را داخل قالب ها می ریزد و قالب ها دارای قالب های زنانه، مردانه و بچه گانه و غیره هستند که با توجه به دمپایی که می خواهند تولید کنند و سایز آن قالب گیری را انجام می دهند.

در مرحله سوم بعد از خشک شدن مواد داخل قالب ها دمپایی را بیرون می آورند و مقاومت آن را تست می کنند، دمپایی باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا در این مرحله مورد قبول واقع شود و به فروش گذاشته شود.

قیمت دمپایی حمام مردانه

قیمت دمپایی حمام مردانه تیم کارشناسان و مشاوران بخش فروش ما با تجربه چند ساله خود از ارزیابی بازار دمپایی های استخری و رصد کیفیت کالاهایی تولید کنندگان مختلف به نتیجه هایی دست یافته اند و برندهایی را انتخاب می کنند که خرید آنها سبب نا رضایتی شما نشود.

لیستی که برای خرید دمپایی استخری برای شما خریداران محترم در سایت بار گذاری و آماده شده است مجموعه ای از با کیفیت ترین دمپایی های بازار هستند. فرق خرید شما عزیزان از ما علاوه بر تضمین کیفیت، خرید دمپایی استخری ارزان قیمت تر نیز هست.

شاید در سطح بازار توزیع دمپایی مردانه با همان کیفیت را با قیمت بالاتری ببینید این طبیعی است چرا که فروش تنها با واسطه و با در نظر گرفتن سود اضافی تر صورت میگیرد. اما همیشه تلاش ما بر این بوده که واسطه و هزینه های جانبی از قبیل حمل و نقل تا فروشگاه ها را حذف کنیم و مستقیما محصولات را دست خودتان برسانیم.

اینکه شما عزیزان به چه شکلی ثبت سفارش و خرید میکنید هم در قیمت تمام شده اثر خیلی زیادی دارد شما میتوانید با سفارش عمده عرضه دمپایی حمام فروشگاه ما سود بیشتری بکنید و با هزینه بسیار پایین تری دمپایی خریداری کنید.

از طرفی هر خرید موفق و اقتصادی ملزم صرف زمانی برای تحقیق و بررسی محصولات مختلف از نظر کیفیت و قیمت و طرح و رنگ است اما فروش اینترنتی این بستر را فراهم کرده تا از نظر صرف زمان هم صرفه جویی کنید و از منزل لیستی کامل از محصولات مختلف را ببینید و از خصوصیات آنها همینطور بازخورد نظرات اطلاع یافته و در کمترین زمان و به راحتی نتیجه گیری کنید.

مرکز پخش دمپایی حمام مردانه

شاید این سوال پیش بیاید که چرا از دمپایی به جز دمپایی استخری در محیط های سرامیکی و خیس نمی‌توان استفاده کرد؟ تفاوت دمپایی های استخری با سایر دمپایی ها در جنس و شکل ظاهری آنهاست. مثلا در دمپایی های معمولی نیازی نیست مواد زیره آنها از جنسی باشد که لیز نخورد و آجدار باشد.

همینطور دمپایی های معمولی نیازی نیست که بافت سوراخدار داشته باشند چون نیاز به تخلیه آب نیست.

همچنین جنس این دمپایی ها باید بگونه ای باشد که بیشتر خاصیت ضد میکروب و باکتری داشته باشند چون محیطی که در آن استفاده میشوند مرطوب است و گاهی گرم و این باعث می‌شود انتقال باکتری و میکروب بیشتر صورت بگیرد.

از طرفی شاید در مورد دمپایی های معمولی خصوصیت های ظاهری اهمیت بیشتری داشته باشند اما در مورد دمپایی های استخری مهمترین مسئله سبکی آن است هر چقدر دمپایی استخری سبک تر بهتر. در بین انواع دمپایی ها به دمپایی های استخری همان شنا معمولا کف تخت نگارند و حتما زیره آنها شیار دار است و اکثرا هم به شکل لا انگشتی طراحی و تولید می‌شوند.

تولید کنندگان دمپایی حمام مردانه باکیفیت

تولید کنندگان دمپایی حمام مردانه باکیفیت در داخل کشور برند های مطرح و معتبری مشغول تولید انواع دمپایی های استخری ایرانی مناسب برای زنان، مردان و کودکان هستند. طرح ها و رنگ های متنوع و زیبایی در آنها اجرا می‌شود و در بازار داخلی فروش قیمت دمپایی حمام ایرانی متناسب با هر نیاز و سلیقه ای دمپایی استخری مناسب یافت می‌شود.

بعضی از این برند های موفق و با کیفیت در خارج از کشور هم مشتریان زیادی دارند لذا به آن کشور ها صادر می‌شوند. مهم است که تولید کنندگان فروش دمپایی حمام به اصول و استاندارد های نوین تولید دمپایی ها توجه داشته باشند و از مواد اولیه مرغوب استفاده کنند تا دمپایی استخری تولید شده کیفیت و دوام کافی را داشته باشد.

طبیعی است که این امر باعث رونق بازار فروش آن برند می‌شود. کارخانه ها و تولیدکنندگان ایرانی که ما با آنها همکاری می‌کنیم و محصولات و برندهای آنها را به شما خریداران محترم معرفی می‌کنیم، همه از نیروهای انسانی کارشناس در بخش کنترل کیفیت و نیروهای متعهد و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و نوین جهان استفاده استفاده می‌کنند و مواد اولیه خود را که از جنس PVC، PU و EVA است را از اروپا وارد می‌کنند که بهترین کیفیت را دارند.

با بررسی برندهای معتبر دمپایی های استخری ایرانی دریافتیم که علاوه بر استفاده از مواد با کیفیت و بهداشتی، طراحی آنها نیز طبق اصول ارگونومی است و وضعیت پا و بدن را در بهترین شرایط نگه داشته و آسیبی به پاها و کمر و ستون فقرات وارد نمیسازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما