سفارش گیوه کلاش مشکی

کفش اسپرت زنانه لژدار و گیوه کلاش مشکی اصل دارای ویژگی های منحصر به فرد و فوق العاده می باشد که امروزه این محصول سبب شده است تا از آن استقبال زیادی شود دلیل استقبال تمامی متقاضیان و خریداران داخلی و خارجی این محصول به خاطر این ویژگی ها می باشد که این محصول را کاملاً متفاوت و زیبا تر جلوه می دهد و باعث شده است تا این محصول بسیار با دوام تر باشد. گیوه کلاش مردانه کمدل زیادی دارد انواع گیوه مردانه مدل زیادی دارد بهترین گیوه در این مرکز وجود دارد سفارش گیوه مردانه راحت است قیمت گیوه کلاش ارزان است.

سفارش گیوه کلاش مشکی

معرفی انواع گیوه کلاش مشکی

معرفی انواع گیوه کلاش مشکیکفش کوهنوردی زنانه سیمپا و گیوه مردانه رنگی از جمله گیوه هایی است که با رویه و زیره خاص آن شناخته می شود به راحتی از انواع کفش های دیگر هم قابل شناسایی است؛ در رویه این گیوه از نخ استفاده می شود و و زیره نیز از جنس های متفاوتی به ویژه چرم یا پلاستیک می باشد.

انواع بسیار متفاوتی از گیوه مردانه رنگی وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به طرح‌های ملکی، کردی یا کلاش، آجیده و لاته اشاره کرد که هر یک از این گیوه ها می توانند با همدیگر دارای تفاوت‌های زیادی باشند که در زیر به طور اختصار و ساده در مورد هر یک از آنها توضیح داده می شود :

  • گیوه ملکی : گیوه ملکی از باکیفیت ترین گیوه های ایرانی است که از قیمت بالایی نیز برخوردار است و گیوه مذکور نسبت به نمونه های دیگر و مدل های دیگر گیوه کمی نوک تیزتر دارد همچنین این کفش رویه با مساحت بیشتری دارد و در قسمت پشتی این گیوه یک قطعه چرمی قرار گرفته است همچنین زیر آن اغلب از چرم کتان است.
  • گیوه آجیده : این گیوه از مدل هایی است که تفاوت زیادی با گیوه ملکی می‌تواند داشته باشد و تفاوت اصلی در درشت بودن بافت روی این گیوه است همچنین با استفاده از چرم و به وسیله دوخت مستقیم به قسمت رویه آن متصل شده است.
  • گیوه لاته : این گیوه به خصوص در واقع از پارچه ساخته می‌شود و کرباس یا انواع پارچه های قدیمی می توانند ماده اولیه ساختمان باشند
  • گیوه کلاش یا کردی : این مدل گیوه مردانه در استان کردستان و شهرهای کردنشین جنوب آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله گیوه هایی است که در ساخت آن از پارچه های بسیار محکم استفاده می گردد همچنین وزن فوق العاده کمی دارد و انعطاف پذیری آن باعث شده است که در مناطق