سفارش گیوه کُردی سفید طرح دار

گیوه کُردی طرح دار بافته شده از الیاف طبیعی بوده بدین ترتیب برای فصول سرد و گرم مناسب است و شما می توانید در هر زمانی از آنها استفاده کنید. این گیوه ها دارای طرح و رنگ و سایزهای مختلف هستند تا افراد با هر سلیقه ای قادر به خرید آن باشند. بافت نرم و لطیفی که گیوه دارد باعث شده تا در تماس با پوست هیچ گونه حساسیتی ایجاد نکند. برای سفارش گیوه کُردی سفید می توانید به فروشندگانی که کار خود را به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می دهند مراجعه کنید.

سفارش گیوه کُردی سفید طرح دار

گیوه کردی از چه موادی ساخته میشود؟

گیوه کردی از چه موادی ساخته میشود؟ گیوه کردی اصل از مواد مختلفی ساخته شده اند که هر کدام در کیفیت و کارایی محصول تقش بسزایی دارند. جنس زیره گیوه را جیر تشکیل می دهد که به صورت ضخیم و چند لایه است و به دلیل بافت نرمی که دارد برای استفاده طولانی مدت به پا و کمر فشاری وارد نمی کند. زیره این کفش به صورت استاندارد است و برای پیاده روی هم مناسب می باید.‌

از دیگر مواد اولیه می توان به الیاف ابریشم و پنبه اشاره کرد که ترکیب آنها بت یکدیگر باعث شده تا روی گیوه که سطح پا را می پوشاند بسیار نرم باشد. کردها برای ساخت گیوه همیشه مواد اولیه مرغوب را استفاده می کنند تا محصول نهایی بتواند بهترین کیفیت و کارایی را داشته باشد. این گیوه ها سبک هستند و به راحتی هم جابجا می شوند.

کار دور دوزی آنها بیشتر به کمک نخ های ابریشمی صورت می گیرد که به متراکم بودن بافت به راحتی پاره نمی شوند و شما می توانید حتی در محیط های مرطوب هم به راحتی آن را استفاده کنید. کفی کفش هم جنسی طبی دارد که پاشنه و کف پا به راحتی روی آن قرار می گیرد و اذیت نمی شود.

دلایل محبوبیت گیوه کردی

دلایل محبوبیت گیوه کردی گیوه کردی به دلایل مختلفی بین مردم محبوبیت پیدا کرده است که در زیر به این دلایل اشاره می کنیم:

  • گیوه از کفش های قدیمی است که دارای طراحی خاصی بوده و افراد زیادی هم به آن علاقه دارند بدین ترتیب مصرف زیادی را به خود اختصاص داده است.
  • دلیل دیگر محبوبیت وزن سبک کفش است که باعث شده تا درون پا احساس سنگینی نکنید و بتوانید در هر زمانی از این محصول استفاده کنید.
  • تنوع طرح و رنگ در آنها بالا بوده و برخی به صورت تک رنگ و برخی دیگر چند رنگ هستند بدین ترتیب شما می توانید آن را با لباس های خود ست کنید.
  • کفش کفش کاملا طبی است و برای افرادی که مشکل ستون فقرات دارند بهترین گزینه به شمار می رود.
  • دیگر دلیل محبوبیت این کفش باعث نرم و لطیف آن آسا که از الیاف طبیعی تشکیل شده بدین ترتیب رنگ ثابتی هم دارد و قابل شستشو می باشد به طوری که شما می توانید آن را با مواد شوینده تمیز کنید.

فروشنده گیوه کُردی اصل طرح دار

فروشنده گیوه کُردی اصل طرح دار قیمت گیوه کردی که به صورت عمده و جینی به فروش می رسد مناسب تر از نمونه های تکی است بدین ترتیب امروزه بیشتر مشتری ها تمایل به خربد محصول به صورت عمده را دارند چون از این طریق می توانند در هزینه ها صرفه جویی بیشتری داشته باشند. فروشندگان برای فروش از روش های مختلفی استفاده می کنند تا مشتری در هر شرایطی که هست به محصول دسترسی داشته باشد و نیاز خود را برطرف کند.

فروشندگانی که کار عمده فروشی را انجام می دهند بیشتر نمایندگی ها هستند که امروزه در بیشتر نقاط کشور در حال فعالیت هستند و توانسته اند فروش را به صورت عمده و با کمترین هزینه انجام دهند و این محصولات را با قیمتی ارزان به دست مشتری برسانند. فروش به صورت اینترنتی بهترین روشی است که مشتری می تواند برای صرفه جویی در هزینه ها از آن استفاده کند. این روش برای صرفه جویی در زمان هم مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما