شرکت تولیدی گیوه سنتی کلاش اصل

گیوه سنتی کلاش از مهم ترین کفش های سنتی به شمار می‌ آید که هنوز هم به خوبی مورد استقبال قرار می‌ گیرند و در غرب کشور به عنوان یکی از مهم ترین کفش ها هنوز هم کاربرد های خاص خود را دارند. در شرکت تولیدی گیوه سنتی کلاش که نوعی گیوه کردی هم به شمار می‌ آید نوع اصلی این کفش ها به فروش می‌ رسند که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و با قیمت های مناسب و اقتصادی قابل خریداری هستند.

شرکت تولیدی گیوه سنتی کلاش اصل

سه مزیت استفاده از گیوه سنتی کلاش

سه مزیت استفاده از گیوه سنتی کلاش همانطور که به خوبی در جریان هستید امروزه مدل های مختلفی از کفش های سنتی در بازار های مختلف پیدا می شود که با نام گیوه های کردی که با نام کلاش هم شناخته می‌ شوند که استفاده از آنها از گذشته های دور تاکنون رواج داشته است و درحال حاضر نوع برتر آنها تولید و عرضه می‌ شود که از مهمترین مزایای استفاده از آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. این نوع از گیوه ها با استفاده از متریال های کاملاً طبیعی ساخته می‌ شوند و بنابراین از طول عمر نسبتاً خوبی برخوردار هستند و هر جفت از آنها برای مدت های طولانی قابل استفاده می باشند .
  2. از دیگر مزایای استفاده از این کفش ها می توان به این واقعیت اشاره کرد که بهترین گزینه برای پیمودن راه های سنگلاخی و سخت مانند راه های کوهستانی هستند؛ زیرا در قسمت زیره آنها از متریال های طبیعی مانند چرم استفاده شده است که از کیفیت و انعطاف پذیری لازم برای این کار برخوردار هستند.
  3. داشتن راحتی کافی و استاندارد های لازم نیز از دیگر ویژگی‌ هایی است که این کفش ها دارند و هر چند از تولید آنها هنوز هم به صورت دستی انجام می پذیرد و نوع مرغوب آن ها وارد بازارها می‌ شود؛ اما اغلب آنها در مدل های ساده اما استاندارد تولید می‌ شوند.

صادرات انواع گیوه سنتی کلاش کردستان

صادرات انواع گیوه سنتی کلاش کردستان تولید گیوه سنتی صادراتی در کشور ما و به خصوص در حق سمت غرب کشور به صورت گسترده انجام می پذیرد و نوع مرغوب به این کفش ها وارد بازار می‌ شوند که همگی از کیفیت مطلوب برخوردار بوده و از آنها به شکل های مختلفی استفاده می گردد که در حالت کلی به دو صورت زنانه و مردانه تولید می‌ شوند و بیشتر کاربرد آنها برای مردم غرب کشور می‌ باشد.

امروزه علاوه بر توزیع انواع گیوه صادراتی در بازارهای داخلی صادرات گیوه سنتی نیز در دستور کار است و همواره نوع خوبه این وسایل به مشتریان عرضه می گردد به طوری که خرید آنها همیشه با رضایت فرد خریدار همراه می باشد.

1

  1. سلام و خسته نباشید این گیوه ها بسیار جنس خوبی دارن و بسیار مناسب فصل تابستونه و حتما به دوستان پیشنهاد میکنم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما