عرضه عمده گیوه مردانه سفید ساده

عرضه عمده گیوه مردانه سفید ساده توسط افراد متبحر و فروشندگانی انجام می گیرد که به خوبی از زیر و بم تولید گیوه آگاه هستند و می توانند اطلاعات دقیقی را در این راستا به خریداران محترم ارائه نمایند. گیوه از جمله پاپوش های دست ساز و بسیار پر طرفداری بوده که علاوه بر بازار ایران، در بازار بین المللی و صنایع دستی، حرف اول را می زند و بسیار خوش فروش می باشد. فروش گیوه مردانه در تنوع بالا، غالبا به شکل مستقیم و بدون واسطه توسط مراکز اصلی انجام می گیرد. اما بهترین گیوه کدام است؟

عرضه عمده گیوه مردانه سفید ساده

مواد اولیه ساخت گیوه ساده سفید

مواد اولیه ساخت گیوه ساده سفید همه مردم دوست دارند زمانی که پیاده روی می کنند و یا به تفریح، مسافرت، گردش در خیابان و… می پردازند از کفش و پاپوشی استفاده کنند که دارای حداکثر میزان راحتی و سبکی باشد. گیوه یکی از بهترین مدل های پاپوش در دنیا به شمار می رود که جزو کالاهای مهم صادراتی در بخش صنایع دستی است.

گیوه به نوعی پاپوش گفته می شود که با بهره گیری از مواد دست ساز و برگرفته از طبیعت ساخته و پرداخته می شود. برای ساخت گیوه ساده و باکیفیت به مواد اولیه ای نیاز است که عمدتا در روستاها و به وسیله دام حاصل می شود.

گیوه ساده غالبا با رنگ سفید تولید می شود که نشان دهنده کاربرد نخ ابریشم در آن بوده و حداکثر میزان راحتی را برای فرد، فراهم می کند. بهره گیری از نخ ابریشم در تولید و ساخت گیوه، به این دلیل است که از تعریق پاها در استفاده طولانی مدت جلوگیری خواهد کرد.

گیوه مردانه عمده و تک به بازار عرضه می شود و نرخ قیمت مناسب و ارزانی در برابر مدل های خارجی داشته که از مزایای گیوه هم برخوردار نیستند! برای ساخت و تولید انواع گیوه مردانه از مواد خوب و درجه یک طبیعی استفاده می شود که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

 • از پوست گاو برای پوشش سطح گیوه به شکل نوارهای کوتاه و پهن استفاده می شود.
 • کاربرد پیه در گیوه آن است که به ایجاد مقاومت و استحکام پاپوش کمک شایانی می نماید.
 • از موی بز برای ایجاد بخیه برای تولید گیوه بهره گیری می شود.
 • قظیف یا نری گاو که برای ایجاد حالت سیخ و شاخی گیوه بوده و در جهت استحکام گیوه کارایی دارد.
 • برای قسمت کف گیوه از نخ های تابیده شده به شکل فتیله استفاده می شود.
 • برای آهار دادن به گیوه از مواد طبیعی مانند کتیرا بهره گیری می گردد.
 • از نوعی میخ مخصوص به رنگ سیاه و بنفش در قسمت کف گیوه استفاده می کنند.
 • چسب مخصوص، نخ قرقره با کیفیت برای دور کشی گیوه از دیگر مواد اولیه مهم در ساخت آن به شمار می رود.
 • برای رنگ کردن گیوه از مواد رنگی کارخانه ای درجه یک استفاده می کنند که به کیفیت گیوه لطمه ای وارد نکند.
 • استفاده از چرم تمیز و دباغی شده که به همان شکل اصلی در قسمت های مختلف کف و دور گیوه به کار می رود.

مزیت پوشیدن گیوه برای پوست

مزیت پوشیدن گیوه برای پوست به توصیه پزشکان بهتر است از کفش و پاپوشی استفاده کنید که موجبات ناراحتی شما را در طول یک روز فراهم نکند؛ این تعریف کلی شامل این موضوع می شود که کفشی را باید برای استفاده روزانه خود برگزینید که پاها در آن حداکثر میزان راحتی را داشته باشند و باعث ایجاد تعریق و رطوبت در پاها نشود.

انواع گیوه ساده و ارزان، به خوبی از این ویژگی برخوردار بوده و پاها را در سلامت کامل نگهداری می کند. همانگونه که اشاره شد برای ساخت و تولید گیوه از مواد طبیعی و سالمی استفاده می شود که ابدا احساس سنگینی را در پاها ایجاد نخواهد کرد و باعث می شود که پاها در راحت ترین حالت خود قرار گیرند.

یکی از بهترین مزیت های استفاده از گیوه این است که حتی اگر برای مدت زمانی طولانی آن را به پا داشته باشید، تعریق پاها را به همراه نداشته و احساس خنکی خواهید کرد! از دیگر مزایایی که با پوشیدن گیوه مردانه ساده سفید می توان به آن دست یافت عبارت است از:

 • گیوه رطوبت را به خود جذب نمی کند و از ایجاد تعریق در پاها جلوگیری می کند.
 • گردش هوا در گیوه به دلیل کاربرد نخ ابریشم و تابیده، به آسانی انجام می گیرد و به همین علت پاها خنک می ماند.
 • گیوه به دلیل داشتن کفی مقاوم و فتیله ای، از دیسک کمر و مشکلات آرتروز جلوگیری می کند.
 • گیوه از بهترین نمونه پاپوش های دست ساز بوده که پاها را خسته نمی کند.
 • با پوشیدن گیوه می توان از بوی بد پا و قارچ های پوستی در امان ماند.

گیوه ساده سفید برای کدام فصول مناسب است؟

گیوه ساده سفید برای کدام فصول مناسب است؟ به دلیل مزایای مفید و سالمی که انواع گیوه دارد، تولید و ساخت گیوه در تنوع گسترده و با رنگ های شاد و رنگی در بازار انجام می گیرد که افراد بیشتری بتوانند از آن بهره مند شوند. استفاده از گیوه، هیچ محدودیت سنی نداشته و تمام مردم اعم از زن و مرد، پیر و جوان و کودک و… می توانند با خیال آسوده و بدون نگرانی این کالا را خریداری کنند و از مزایای استفاده از آن بهره مند گردند.

گیوه ساده سفید یکی از مدل های طبیعی و پرفروش در دنیا به شمار می رود، چرا که اصل ساخت گیوه با همین رنگ و با همان درجه از سادگی همراه است. عرضه گیوه مردانه با رنگ سفید و کفی قهوه ای، آبی و قرمز به شکل عمده صورت می پذیرد.

زیرا این نوع از گیوه دارای مقاومت بهتر و بیشتری بوده و نشان از کیفیت برتر در ساخت دارد. فروش گیوه مردانه سفید با طرح ساده و نوک شاخی، مستقیما از شهرهایی چون کرمانشاه و سنندج انجام می گیرد که زادگاه این کالای اصیل محسوب می گردند.

به طور کلی گیوه به دلیل گردش هوای مناسبی که در آن وجود دارد برای فصول گرم سال مناسب تر است. اما تولیدکنندگان گیوه معتقدند که گیوه یک نوع پاپوش خاص و چهارفصل است که اگر از مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید آن استفاده شود، در زمستان نیز پاها را گرم نگه داشته و از آسیب به انگشتان و کف پا، جلوگیری خواهد کرد.

فروشنده گیوه مردانه سفید ساده

فروشنده گیوه مردانه سفید ساده فروشنده گیوه مردانه سفید ساده این دسته از صنایع دستی را با تنوع نسبتا خوبی به خریداران محترم عرضه می کنند. تنوع رنگی گیوه چندان زیاد نیست، نکته مهمی که در خرید گیوه مردانه وجود دارد، توجه به ساخت آن است. گیوه ساده مردانه به دلیل نوع کاربرد نخ ابریشم در آن، در قسمت سطحی و نوک پا اندکی جمع می شود که پس از چند بار استفاده جا باز کرده و پاها را در بهترین حالت قرار خواهد داد.

گیوه مردانه سفید ساده به دلیل ساختار طبیعی و متفاوتی که داشته، دارای سایزبندی نبوده و از هر لنگه می توان برای لنگه دیگر استفاده کرد که برخی از کارشناسان این موضوع را به عنوان یکی از مزایای مهم گیوه به شمار می آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما