عرضه مستقیم گیوه کلاش کردی ساده

گیوه کلاش کردی ساده معمولاً به صورت مردانه تولید می‌ شود اما این روزها نمونه های زنانه این گیوه‌ها در حال تولید است که جلوه ظریف تری نسبت به گیوه های مردانه دارد. عرضه مستقیم گیوه کلاش کردی ساده امروزه نسبت به سال‌ های گذشته به صورت گسترده‌ تر انجام می‌ شود. چرا که به تازگی گیوه های کلاش کردی ثبت جهانی شدند و مردمان بیشتری با این نوع از کفش ها آشنا شده‌ اند.

عرضه مستقیم گیوه کلاش کردی ساده

نحوه صحیح تمیز کردن گیوه کلاش کردی ساده

نحوه صحیح تمیز کردن گیوه کلاش کردی ساده گیوه کلاش اصل از پاپوش های سنتی است که مختص کرد زبانان ایران است و در واقع این پاپوش تکمیل‌ کننده پوشش سنتی آن ها است و اما نکته‌ ای که حائز اهمیت است این است که تمیز کردن گیوه کلاش کردی با تمیز کردن کفش ها کمی متفاوت است. زیرا گیوه کلاش کردی ساده از بافته شدن نخ های خاصی تولید شده است در نتیجه می‌ توان گفت این پاپوش نوعی کفش پارچه ای است که آلودگی ها را سریع جذب خود می‌ کند.

البته اگر کفش گیوه کلاش کردی شما رنگ سفیدی دارد تمیز کردن آن کار ساده تری نسبت به گیوه‌ هایی است که به رنگ قرمز یا آبی هستند. برای تمیز کردن گیوه کلاش کردی شما به یک برس نرم یا مسواک احتیاج دارید. چرا که آلودگی ها و گرد و غبار های موجود در محیط بیرون به راحتی در تار و پود و منافذ سطح گیوه کلاش نفوذ می‌ کنند که برای پاک کردن عمقی این کثیفی ها باید از محلول آب و تاید و یک مسواک استفاده کنید.

کشیدن مسواک بر روی سطح گیوه باعث می‌ شود که مواد شوینده به صورت عمقی به خورد الیاف گیوه کلاش نرود و تمام آلودگی ها را پاک کند. پس از پاک کردن آلودگی ها سپس مرحله آبکشی شروع می‌ شود. برای آب کشیدن گیوه کلاش کردی به آب ولرم احتیاج دارید و سعی کنید این مرحله را به دقت انجام دهید تا کوچک ترین مقدار کف و ماده شوینده در ساختار گیوه باقی نماند. سپس آن را در مقابل نور آفتاب به صورت وارونه قرار دهید تا به مرور رطوبت خود را از دست دهد.

فروشنده گیوه کلاش کردی ساده ارزان

فروشنده گیوه کلاش کردی ساده ارزان گیوه کلاش کردی ساده یک نوع پاپوش سنتی است که اکثر کرد زبانان ایران این پاپوش را همراه با لباس‌ های سنتی خود می پوشند. این گیوه ها پاخور راحتی دارند. از همین جهت است که این مردمان علاقه شدیدی به آن ها نشان می‌دهند.

فروشنده‌ کلاش کردی ساده برای ارزان کردن قیمت این محصول سعی دارد تا عرضه گیوه کلاش را به صورت مستقیم انجام دهد. در واقع فروشنده این نوع از کفش ها با فراهم کردن امکان فروش آنلاین محصولات امکان دسترسی مستقیم مشتریان را به این محصول نیز فراهم کرده است که در این صورت تمام واسطه ها از میان برداشته می شوند و مشتریان با قیمتی نازل به گیوه کلاش دسترسی پیدا می کنند.

1

  1. سلام خدا قوت عرض می کنم به شما تولید کنندگان عزیز این محصول با کیفیت می خواستم ازتون بپرسم برای تولید این محصول در شهرستان ها هم نمایندگی و خط تولید میدین؟ و این که شرایط دادن نمایندگی شرکتتون به چه شکل هستش ؟ ممنون میشم به پرسش بنده جواب بدین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما