عرضه گیوه بافت ساده طرح دار سنتی

اگر در کار خرید و فروش گیوه بافت ساده طرح دار سنتی هستید و به دنبال جنس اصل گیوه و در عین حال ارزان قیمت می باشید بهتر است جهت سفارش و خرید به برترین و اصلی ترین عرضه کنندگان گیوه طرح دار سنتی، یعنی تولیدکنندگان و به ویژه در شهرهای کرد زبان مراجعه کنید چرا هم صاحب گیوه خوش جنس خواهید شد و هم کمترین قیمت خرید را می پردازید و سود بیشتری نصیب شما می شود.

عرضه گیوه بافت ساده طرح دار سنتی

نکات مهم هنگام خرید گیوه

نکات مهم هنگام خرید گیوه مهم ترین نکات در هنگام خرید انواع گیوه کدام است؟

  • اگر از خریداران و علاقه مندان به خرید گیوه هستید، بهتر است برای آنکه جنس خوب و زیبای آن به دستتان برسد، مستقیما به تولیدکنندگان یا فروشگاه های مجازی مراجعه کنید.
  • گیوه را بر اساس سایز پایتان انتخاب کنید تا هم پا در آن راحت باشد و هم عمر گیوه طولانی تر شود.
  • رنگ و طرح گیوه هم از دیگر فاکتورهای هم در هنگام خرید آن است که باید مد نظر قرار گیرد. زیرا گیوه هم ساده و سنتی است و هم بر اساس مدل روز و طرح دار دوخته می شود.
  • در موقع خرید گیوه توجه کنید که دهانه گیوه زیاد از حد گشاد نباشد و قسمت پنجه پا نیز باید جادار بوده و در عین حال خیلی هم پهن و بزرگ نباشد، در غیر این صورت پا را اذیت می کند.
  • به نرخ گیوه هم در هنگام خرید توجه کنید که متناسب با جنس و مدل و خاستگاه آن باشد.

مشخصات گیوه بافت ساده طرح دار

مشخصات گیوه بافت ساده طرح دار برای آشنایی بیشتر با مشخصات گیوه بافت ساده طرح دار با ما همراه باشید.

  • از برترین مشخصات گیوه جنس خوب و دوام زیاد گیوه است، زیرا گیوه با نخ ابریشم یا پلی استر دوخته می شود و همچنین دست دوز است و مانند دیگر محصولات دست دوز محکم بوده و عمر زیادی دارد.
  • از دیگر ویژگی گیوه طرح آن است. گیوه ها هم به صورت کلاسیک دوخته می شود و هم برای تهیه آن از مدل های مدرن و به روز و جوان پسند استفاده می شود و برای همین بر اساس سلیقه همه رده های سنی است.
  • گیوه اگر زیره مناسبی داشته باشد، بسیار سبک و نرم است و کفش راحت و خوبی می باشد و می توان مسافت زیادی با آن راه رفت.
  • از ویژگی های گیوه رنگ آن است که در گذشته بیشتر به رنگ سفید بود ولی امروزه از دیگر رنگ ها مانند رنگ قرمز و یا ترکیبی از رنگهای مختلف هم در دوخت آن استفاده می شود و بسیار جذاب و زیبا است و از این جهت خریداران فراوانی را جذب خود می کند.

فروشنده گیوه بافت ساده طرح دار زنانه

فروشنده گیوه بافت ساده طرح دار زنانه گیوه کُردی طرح دار یا ساده از کفش های راحتی است که بیشتر در روستاهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و حتی برخی از انواع زیبای آن در شهرها و به خصوص توسط خانم ها و دختران هم پوشیده می شود و از این رو توسط مراکز م حضوری یا مجازی در بازار عرضه شده و به فروش می رسد.

اولین و اصلی ترین فروشنده گیوه طرح دار زنانه تولید کنندگان و هنرمندان باتجربه در استان های کرمانشاه یا زنجان و غیره است که پس از دوخت بهترین گیوه هنر بی نظیر خود را با کمترین نرخ در بازار عرضه داشته و به فروش می رسانند. با خرید و سفارش گیوه طرح دار زنانه از آنها علاوه بر اینکه صاحب جنس اصل می شوید، به علت حذف واسطه ها هزینه کمتری هم بابت خرید گیوه زنانه خواهید پرداخت.

سایت های اینترنتی معتبر و از جمله سایت حاضر نیز از دیگر فروشنده گیوه بافت ساده طرح دار زنانه می باشند که با تولید کننده های صاحب نام در ارتباط هستند و پس از خرید گیوه درجه یک و زیبا آن را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و محصول در اسرع وقت به دست آنها می رسد و به دلیل نبود هیچ دلالی قیمت گیوه هم ارزان تر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما