عرضه گیوه سفید طرح دار کردی عمده

گیوه سفید طرح دار کردی که از کالاهای سنتی شهرهای کردنشین کشور می باشد توسط هنرمندان به صورت دستی بافته می ‌شود. البته برخی مراحل تولید این کالا با استفاده از دستگاه های مجهز هم انجام می گیرد اما بافت آنها به صورت دست ‌ساز می باشد، به همین دلیل هم این کالاها جزو مرغوبترین محصولات سنتی ایران محسوب می ‌شوند که مقاومت بالایی دارند و در تمامی شهرهای کشور دارای متقاضیان خرید می باشند و فروش آن ها با سود بالای همراه است.

عرضه گیوه سفید طرح دار کردی عمده

بررسی انعطاف پذیری گیوه سفید طرح دار کردی

بررسی انعطاف پذیری گیوه سفید طرح دار کردی گیوه زنانه سفید کردی که جزء کالاهای برای پوشش پا به شمار می ‌رود با استفاده از نخ های ابریشم و پنبه ساخته می‌ شود و از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارد. این مدل کفش ها دارای خاصیت انعطاف پذیری زیادی نیز هستند که در بررسی انعطاف ‌پذیری گیوه سفید باید بدانید که این مدل کفش پارچه ای به دلیل بافت مقاوم دارای انعطاف پذیری زیادی می باشد و به راحتی برای تمامی پاها نیز اندازه می گردد.

قالب این نوع کفش ها کاملا استاندارد بوده و به دلیل خاصیت کشسانی و انعطاف پذیری به هنگام پوشش موجب آزار و اذیت پا نمی گردد و در طولانی مدت کمر درد ایجاد نمی کند، به همین دلیل هم برای افرادی که در سنین میانسالی هستند استفاده از این کفش ها توصیه می گردد.

باید بدانید که این نوع کالاها قابلیت شستشو هم دارند که که میتوان پس از کثیف شدن آنها را درون ماشین لباسشویی قرار داد و با اضافه کردن پودر ماشین لباسشویی این کفش ها را به صورت کامل شستشو نمود و همانند روز اول تمیز و زیبا کرد.

خرید مستقیم گیوه سفید طرح دار کردی ارزان

خرید مستقیم گیوه سفید طرح دار کردی ارزان عرضه گیوه کلاش کردی اصل توسط مرکز خرید گیوه سفید طرح دار کردی ارزان به صورت مستقیم باعث کاهش قیمت این کالا و در نتیجه افزایش قدرت خرید مردم برای تهیه این مدل کفش شده است. باید بدانید گیوه سفید که با استفاده از بهترین نخ های موجود در بازار بافته می‌ شود دارای سایز بندی های متعدد بوده که برای تمامی افراد با هر سایز پای مناسب است.

این نوع کالاها که علاوه بر ظاهر خاص همچنین خواص درمانی هم برای پا دارند جز پرتقاضاترین نوع کالاهای سنتی می باشند که توسط افراد خاص پسند به صورت عمده خریداری می ‌شوند.

البته که باید بدانید بیشتر فروشگاه های عرضه کالاهای سنتی نیز برای خرید گیوه سفید به صورت مستقیم به مراجع تولیدی آن ها مراجعه می‌کنند تا بتوانند کالاهای خود را با نرخ ارزان‌تر از محصولات موجود در بازار خریداری نمایند و در فروشگاه‌ های خود با سود بیشتری به مشتریان عرضه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما