فروشنده گیوه مردانه سفید ساده دستبافت

گیوه ها از کفش های مورد استفاده در استان‌های کرمانشاه و کردستان می باشد. این کفش ها برای مناطق کوهستانی طراحی شده‌اند و زیبایی خاصی برخوردار می باشند. گیوه مردانه سفید ساده در نوع اسپرت نیز وجود دارند و این گیوه‌ ها توسط نخ و قلاب های بافتنی با دست هنرمندان تولید می شود. و دارای قیمت بسیار بالایی هستند. فروشنده گیوه مردانه را می‌توان همان بافنده آن در نظر گرفت که این کفش ها را پس از اتمام کار در اختیار مشتری ها قرار می دهد.

فروشنده گیوه مردانه سفید ساده دستبافت

آشنایی با انواع گیوه مردانه

آشنایی با انواع گیوه مردانه گیوه مردانه دستبافت دارای انواع مختلفی هستند. تولید کننده هایی وجود دارند که به روش سنتی در حال بافت این گیوه ها می باشند. انواع گیوه ها با هم تفاوت‌های جزئی دارند و هر شهر و منطقه‌ای گیوه مخصوص به خود را دارد. مواد به کار رفته در این گیوه ها بر اساس مدل ها با همدیگر فرق می‌کند. این گیوه ها از نظر جنس نخ و جنس‌زیره با هم دیگر تفاوت‌هایی دارند و این که این کفش ها چگونه به هم وصل می شوند دارای تفاوت هایی می باشند که مدل‌های آن ها را از هم دیگر جدا می‌کند.

انواع گیوه را می‌توان ملکی، لاته، کلاش و یا آجیده معرفی نمود. که دارای مشخصه های قابل توجهی می باشند و هر کدام از آن ها ویژگی های به خصوصی دارند که در اینجا به شرح آن ها می پردازیم. در این مدل ها کیفیت بسیار بالا می باشد و از انواع و اقسام لاستیک‌ها و چرم ها برای زیره های آن ها استفاده می شود. کفی های آن ها دارای استحکام و زیبایی زیادی است و بسیار با ظرافت تولید می شوند. گیوه های آجیده بافت درشت تری نسبت به انواع دیگر دارند.

پنجه گیوه های ملکی نسبت به سایر گیوه ها تیز تر می باشد. گیوه زیره چرمی نیز وجود دارد که کف آن ها کاملاً چرم می باشد و گیو ه‌های لاته نیز از پارچه های قدیمی کرباس به دست می‌آیند. کلاش نوعی از گیوه های مردانه استان کردستان می باشد که بسیار سبک بوده زیرا در تولید آن از پنبه و پارچه های بسیار محکم استفاده می‌شود و به دلیل انعطاف در مناطق کوهستانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد این نوع در طرح های ساده و اسپرت وجود دارد و بسیار پرفروش هستند.

مشخصات گیوه مردانه دستبافت

مشخصات گیوه مردانه دستبافت گیوه های دستباف مردانه معمولاً به رنگ سفید هستند و بسیار محکم و با دوام می باشند. بافت این گیوه ها بسیار سخت می باشد و در آن باید نهایت دقت را به خرج داد. این گیوه‌ها بسیار محکم هستند و از دوام بالایی برخوردار می باشد. همچنین کفی های بکار رفته در این کفش ها از دوام و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و بر اساس فرم پاها حالت می‌گیرد. هر دو لنگه‌ گیوه ها کاملاً شبیه هم می باشند که پس از خریداری و استفاده به حالت پا تغییر فرم می دهد.

به راحتی می توان کفش را مورد استفاده قرار داد همچنین از این کفش ها برای کوهنوردی و راه رفتن در مناطق کوهستانی استفاده می شود. که بسیار پر استفاده می باشد و بهترین کفش ها برای محیط های مانند عروسی ها و مجالس مختلف هستند. گیوه مردانه در سایزهای مختلفی طراحی می‌شود این گیوه ها برای سایزهای مختلف پاها هستند و هر کسی بر طبق سایز پای خود اقدام به خریداری گیوه ها می کند. همچنین گیوه‌ها در برابر رطوبت مقاومت زیادی دارند و قابل شست و شو نیز می باشد.

بازار خرید گیوه مردانه سفید ساده

بازار خرید گیوه مردانه سفید ساده خرید گیوه مردانه به روش‌های سنتی از دست فروشان موجود در بازار انجام می شود که دارای دوام و استحکام زیادی هستند و توسط تولیدکننده آن به فروش می رسد. و همچنین می‌توان سفارش خرید خود را به این مشتری‌ها داد و سایز پای خود را اعلام نمود. سپس در بازه ی زمانی کمی آن را خریداری کرد. بازار خرید گیوه مردانه سفید ساده از طریق سایت‌های اینترنتی نیز انجام می‌شود.

در این سایت ها انواع و اقسام ‌ گیوه ها با ذکر ویژگی ها به نمایش گذاشته می‌شود و تمام جزئیات آن ها نیز بازگو می‌شوند و هر کسی می‌تواند بهترین کفش را انتخاب نموده و اقدام به خریداری کند. در این سایت‌های اینترنتی قیمت ‌ها کم می باشد و مصرف‌کننده می‌تواند برای این خرید بهای کمی پرداخت کند و آن را درب منزل تحویل بگیرد و نیازی به حضور در این محل ها نمی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما