فروشگاه عرضه گیوه کردی آبی ساده

گیوه کردی آبی ساده یکی از انواع پاپوش های سنتی است که معمولاً خاستگاه آن مناطق کردنشینی مانند مریوان و سروآباد است. از زمانی که این گیوه ها ثبت جهانی شدند، مشتریان بسیار زیادی به این محصولات توجه می کنند. در نتیجه فروشگاه عرضه گیوه کردی آبی ساده با تامین این محصول کسب و کار پرسودی را راه‌اندازی کرده است و قادر است تا با استفاده از بستر اینترنت این محصول را به جهانیان معرفی کند. مجموعه ما به عنوان فروشگاه عرضه گیوه کردی زیباترین و استاندارد ترین این پاپوش ها را در اختیار شما قرار می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فروشگاه عرضه گیوه کردی آبی ساده

راهنمای خرید گیوه کردی آبی ساده اصل

راهنمای خرید گیوه کردی آبی ساده اصل گیوه های کردی از پاپوش های سنتی هستند که خواستگاه آن ها مناطق کردنشین این کشور ایران است که به عنوان یک عضو تکمیل کننده پوشش کرد زبانان معرفی می‌ شود. برای خرید گیوه کردی آبی ساده است باید به نکته های مختلفی توجه کنید و در گام اول شما باید سایزی متناسب با سایز پای خود انتخاب کنید. این گیوه ها سایز بندی استانداردی دارند و اگر گیوه ای متناسب با سایز پای شما انتخاب نشود نمی توانید با آن مسافت‌ های طولانی را پیاده روی کنید.

قبل از انتخاب گیوه کردی آبی به ضخامت زیره این پاپوش توجه کنید. در واقع زیره بهترین گیوه ها باید از مواد اولیه با کیفیت تهیه شده باشد تا از استحکام کافی بهره مند شوند. تمام بدنه گیوه باید قسمت‌ های مختلف پا را پوشش دهد تا هنگام راه رفتن گیوه از پای شما در نیاید و همچنین باید دقت کنید که دهانه گیوه بیش از حد کوچک و بزرگ نباشد.

در واقع یک گیوه مرغوب باید همانند جوراب پوشیده شود و هیچ فضای خالی نباید بر رویه گیوه باقی بماند تا گیوه فرم زیبایی در پا ایجاد کند. همچنین شما باید به تعداد و تراکم گره هایی که بر روی رویه گیوه انجام شده است توجه کنید. در واقع در بین گره‌ های گیوه نباید فضای خالی وجود داشته باشد. چرا که فضای خالی باعث می شود که گیوه همواره در معرض پاره شدن قرار بگیرد.

قیمت عمده گیوه کردی آبی ساده شیک

قیمت عمده گیوه کردی آبی ساده شیک گیوه کردی آبی ساده یک پاپوش شیک برای پوشش سنتی کرد زبانان است و قیمت آن به عامل هایی مانند نحوه تولید این محصول بستگی دارد. به عنوان مثال گیوه هایی که روند بافت آن ها توسط دست انجام شده است به دلیل ارزش هنری که دارند قیمت شان بیشتر از گیوه های ماشینی است. البته نحوه عرضه گیوه کردی به شدت بر روی کاهش یا افزایش ارزش و قیمت گیوه کردی اثر می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما