فروش عمده گیوه سنتی کلاش ریزبافت

گیوه سنتی کلاش یک محصول کاملا دست دوز بوده که ارزش آن را دوچندان نموده که استحکام و مقاومت بالایی نیز دارد که آن را تبدیل به یک محصول پر طرفدار نموده در نتیجه فروش بسیار خوبی نیز دارد. فروش گیوه سنتی کلاش ریزبافت به صورت عمده توسط تولیدی ها و سازندگان آن صورت گرفته که بعد از ثبت سفارشات بالا به دست مشتریان می رسانند که بافت ریز آن جلوه بسیار زیبایی نیز دارد.

فروش عمده گیوه سنتی کلاش ریزبافت

پروسه تولید گیوه سنتی کلاش اصل کردستان

پروسه تولید گیوه سنتی کلاش اصل کردستان مواد اولیه این محصول بیشتر به روش سنتی تولید شده و ارزش آن را دوچندان نموده است برای تولید این محصول ابتدا مواد اولیه ان را آماده می کنند که عبارت است از پوست، نخ، رنگو غیره که همگی درجه یک بوده و به دست خود افراد زحمتکش تولید شده و همه خصوصیات یک محصول خوب و سنتی را دارا می باشد که ارزش آن را دوچندان نموده است.

بعد از تهیه موتد نوبت به اندازه زدن کفش می باشد که کفی آن را قالب گیری نموده و طبق شماره آن را لرش می زنند و بعد نوبت به بافتن رویه کفش می باشد که با استفاده از میله مخصوص ریز بافته می شود، بعد پارچه مورد نظر را برای کفی برش داده و توسط چسب به آن می چسبانند که باید بسیار محکم باشد و در بعصی مواقع از چرم نیز برای کفی استفاده می کنند که کاملا سلیقه ای می باشد.

بعد از این مراحل رویه کار که بافته شد را به کفی متصل می نمایند که این کار با دست و سوزن مخصوص صورت گرفته به گونه ای که دورتا دور بافت را با نخ و سوزت به درون کفی فرو نموده و خیلی محکم دوخته می شود و بدای تزیین و جلوه بیشتر پشت پای کفش را نیز چرم میدوزند که جلوه آن را دوچندان می نماید در نهایت محصول را آهار زده تا پرزهای کفش به هم بچسبند و نمای بیرونی آن زیباتر جلوه دهد.

فروشندگان گیوه سنتی کلاش ارزان

فروشندگان گیوه سنتی کلاش ارزان تولید گیوه سنتی امروزه بسیار بالا بوده و معمولا به عنوان اثر هنری به شمار آمده و حاصل کار دست افراد هنرمند می باشد که همه تلاش خود را می کنند یک محصول با کیفیت و در خور مشتریان را ارائه دهند که توانسته اند موفق باشند و برای جذب مشتری طرح و رنگ های زیادی را بر روی کفش ها پیاده نموده اند که فروش آن را چندین برابر نموده است.

فروشنده گیوه سنتی کلاش به طور مخصوص به فروش این محصول پرداخته و در این زمینه نیز تخصص و اطلاعات کامل را دارد که می تواند به همه مشتریان خود راهنمایی لازم را بکند و در بیشتر موارد برای محصول خود تخفیفات ویژه ای نیز می گدارند و با قیمت ارزان تر به فروش می رسانند و تمام سعی خود را می کنند که با فروش محصول ارزان شرایط را برای خرید بیشتر افراد فراهم نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما