مرکز عرضه گیوه مردانه طرحدار

گیوه مردانه طرحدار کالایی است که در سراسر کشور طرفدارهای خاص خودش را دارد. از این رو همیشه به تعداد زیاد در دسترس مشتری ها قرار می گیرد. عرضه گیوه به صورت عمده باعث می شود که افرادی که علاقه مند به این کلاش های اصیل و محلی هستند بتوانند این محصول های زیبا و با کیفیت را با قیمت های باورنکردنی تهیه نمایند. بیشتر افراد ترجیح می دهند که برای داشتن خریدی با صرفه روش عمده را به کار برند و این کالا را خریداری نمایند.

مرکز عرضه گیوه مردانه طرحدار

مدلهای مختلف گیوه مردانه

مدلهای مختلف گیوه مردانه این کالا یک محصول مردانه بوده که کاملا به صورت سنتی با دست می شود. از ویژگی های این کالا می توان گفت به خاطر استفاده از مواد طبیعی در تهیه آن مثل پنبه و نخ بسیار سبک، راحت و خنک است. این کالا دارای قدمتی بیشتر از هزار سال بوده است.

در واقع این کالا تاربخ دقیق و مشخصی ندارد اما جزء اولین پاپوش های سنتی بشر به حساب می آید.انسان های خلاق گذشته با استفاده از مواد اولیه فراوان و در دسترس طبیعی که با بهره گیری از آنها و ذوق و سلیقه خود اقدام به تولید این کالای دست ساز کرده اند. این کالای ساخته دست توان مقابله با گذرگاه های صعب العبور و همچنین مقاومت در مناطق سنگلاخی و کوهستانی را داشته و در عین حال سبک و راحت است.

این کالا ویژگی های خاصی دارد که باعث شده در همین زمان هم که انواع و اقسام کفش های کارخانه ای و بازار پوش به وفور در بازار موجود است از کلاش هنوز هم به عنوان کفش عمومی نه تزیینی استفاده می کنند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد کلاش این است که پای افزار راست و چپ نداشته و شخص می تواند هر لنگه از کلاش را در هر یک از پاهایی که دوست داشته بپوشد و استفاده کند.این ویژگی خاص در گذشته در تمامی انواع این کالا وجود داشت.

اما با گذشت زمان و استفاده از زیرهای ماشینی باعث شد که اکنون این امر به ویژگی منحصر به فرد کلاش تبدیل شود. یکی دیگر از ویژگی های این پاپوش خنک بودن آن بوده که باعث می شود پا همیشه خنک باشد. همچنین مانع از عرق کردن پاها و بوی بد آنها می شود.

رنگبندی گیوه مردانه طرحدار

برای این که مشتری ها بتوانند به پخش گیوه مردانه اقدام نمایند و از سراسر ایران این محصول های اصل و اورجینال را سفارش دهند می توانند از روش خرید آنلاین استفاده نمایند. زمانی که افراد خریدار از این طریق اقدام به تهیه و فروش گیوه مردانه می نمایند بالطبع می توانند نمونه های بسیار عالی و مرغوبی را خریداری کنند. زیرا تمام کلاش های کردستان مطلوب و فوق العاده هستند.

اشخاص خریدار با استفاده از این روش خرید می توانند در کمترین زمان ممکن کالای مد نظر و درخواستی خودشان را با قیمت های بسیار مناسب و ارزان در مدت زمان کمی تحویل بگیرند. به طور کلی کسانی که اقدام به تهیه این محصول های مرغوب و درجه یک می کنند اشخاصی هستند که له موضوع تعریق پای خود در فصل های گرم سال اهمیت می دهند و ترجیحا از این نوع پاپوش ها برای جلوگیری از تعریق پا استفاده می نمایند. زیرا این کالا به دلیل این که از مواد طبیعی و ارگانیک تهیه می شوند هرگز سبب عرق کردن پای استفاده کننده ها نمی شوند.

کردستان را که می شناسید، یکی از شهر های فعال در زمینه تهیه وسایل حرکتی زینتی و طبیعی است. معمولا چون همه علاقه دارند که پا های خود را گرم نگه دارند رو به، پا کردن این اجناس می کنند. از سویی اگر نگاهی به قدمت عظیم این تولیدات بیندازید می فهمید که از گذشته های دور، گیوه بافی امری ضروری بوده است.

این کالا از مدل های سنتی و سبک این محصولات نام برده می شود. برای این که راحت بتوانید با این انواع راه بروید لژ را برای کفه آن ها ایجاد نمی کنند. دقت که کنید به این مساله می رسید ست زیبایی را از آن ها می شود ترتیب داد.

کرک های پشم حیوانات را هم به خاطر نرمی زیاد می ریسند و از ان ها گیوه می سازند. زیاد هم که با این اجناس رفت و آمد کنید تا کمی گشاد می شوند. ناراحت نباشید که این افزایش سایز برایتان بد است. نه این گونه نیست بلکه بیشتر با این تولیدات احساس آرامش می کنید. پس همه مدل های آن ها را پوشیده و فقط دقت در مکان عبور خود کنید.

جا هایی که سنگ، پستی و بلندی دارند مناسب این ساخته ها نیستند. اگر نمی خواهید که به سرعت چنین اجناسی پاره گردند پس در انتخاب محل حرکت خود به همه جیز توجه کنید.

راهنمای خرید گیوه مردانه

راهنمای خرید گیوه مردانه باکیفیت ترین انواع گیوه اورامانات کردستان آن دسته از پاپوش هایی می باشند که برای تولید آنها از نخ های طبیعی استفاده می شود. زیرا به کار گیری همین الیاف طبیعی باعث می گردد که تولید گیوه مشکی به صورت مرغوب بوده و به دست مشتری ها برسند.

این کلاش های منحصر به فرد بسیار راحت هستند و حتی از نظر درمانی نیز برای استفاده کننده ها اهمیت دارند. زیرا باعث از بین رفتن پا درد و کمر درد می گردند.این کالا از مدل های سنتی و سبک این محصولات نام برده می شود. برای این که راحت بتوانید با این انواع راه بروید لژ را برای کفه آن ها ایجاد نمی کنند.

دقت که کنید به این مساله می رسید ست زیبایی را از آن ها می شود ترتیب داد. کرک های پشم حیوانات را هم به خاطر نرمی زیاد می ریسند و از ان ها گیوه می سازند. زیاد هم که با این اجناس رفت و آمد کنید تا کمی گشاد می شوند. ناراحت نباشید که این افزایش سایز برایتان بد است. نه این گونه نیست بلکه بیشتر با این تولیدات احساس آرامش می کنید. پس همه مدل های آن ها را پوشیده و فقط دقت در مکان عبور خود کنید.

جا هایی که سنگ، پستی و بلندی دارند مناسب این ساخته ها نیستند. اگر نمی خواهید که به سرعت چنین اجناسی پاره گردند پس در انتخاب محل حرکت خود به همه جیز توجه کنید.

این نمونه های مختلف علاوه بر مرغوبیتی که دارند از زیبایی بی نظیری نیز برخوردار می باشند و رنگ های متنوع و شاد به مشتری ها عرضه می شوند. از این رو خریدارها می توانند این کالاها را در رنگ ها و همین طور در طرح های دلخواه و مورد علاقه خود تهیه نمایند.

مشخصات بهترین گیوه مردانه طرحدار

با توجه به صعب العبور بودن راه های ارتباطی در شهر های کردنشین بخصوص کردستان در زمان های گذشته مردم این شهر ها تصمیم به دوختن نوعی پاپوش گرفته که در فصول کار یعنی بهار، تابستان و پاییز به کار آنها بیاید. در آن زمان این پاپوش باید نرم و راحت میبود چون روزانه به مدت زیادی از آن استفاده می شد باید از دوام بالایی برخوردار میبود و همچنین باید از لحاظ قیمتی مناسب و به صرفه باشد.

به همین دلیل مردمان آن زمان با استفاده از ابزار و وسایل ابتدایی و همچنین مواد اولیه ای که در دسترسشان بود اقدام به ساخت این کالاکردند بازار گیوه از گذشته تا به حال توسط دستان زحمت کش مردان و زنان روستایی ساخته شده که از نظر کیفیت قابل مقایسه با بهترین کفش های سطح بازار هستند اگرچه جنس گیوه کاملا از نخ و با استفاده از ابزار ساده اولیه تولید می شود

ولی از نظر دوام، دوام بالایی دارد و اگر یک جفت گیوه کردی مرغوب تهیه کنید می توانی به مدت طولانی از آن استفاده کنید پا به قلب دوم معروف است و باید در مراقبت از آن دقت زیادی داشت پس با توجه به این که جنس این پاپوش با اصالت به طور کلی از نخ بوده استفاده زیاد از آن در طول روز پا بو نمی گیرد و همچنین اذیت نمیشید از دیگر ویژگی های گیوه می توان به خنک بودن آن اشاره کرد همچین انواع گیوه مردانه کاملا بافتنی است و از چسپ در آن استفاده نشده و به راحتی قابل شست و شو است و با هر بار شست و شو انگار تازه خریداری شده و به رنگ سفید خیلی روشن در می آید

قیمت گیوه مردانه طرحدار

قیمت گیوه مردانه طرحدار این کالا یک هنر دستی است که دو هزار سال قدمت دارد و یک کفش سنتی است که در دو طرح مختلف ساخته می شود: در طرح اول که مخصوص آقایان می باشد، این کالا دارای کفی ضخیم و نوکی برآمده است زیرا مردان در گذشته کارهای سنگین انجام می دادند و راهپیمایی و کوهپیمایی زیادی داشتند به همین علت باید کفش های آنها از استحکام زیادی برخوردار باشد.

در طرح دوم که سفارش گیوه مردانه مخصوص زنان است دارای کفی نازک و باریک است زیبا و در رنگ های بسیار زیاد و جذابی تولید می شود. جنس این کالا پارچه ای و نخی می باشد و به هیچ عنوان پا در داخل آن عرق نمی کند و بو نمی گیرد، همچنین رطوبت از داخل گیوه توسط رویه آن که جنسی پارچه ای و نخی است به بیرون این هدایت می شود.

گیوه دارای خط تقارن می باشد به این معنی که این کفش دارای کفش مخصوص پای چپ و راست نمی باشد و بعد از مدتی می توانید برای حفظ شدن فرم ، آن ها را با یکدیگر جابجا کنید. گیوه ها فرم پا را به خود میگیرند و موجب خستگی پا در پیاده روی های طولانی نمی شوند. برای محیط زیستی هیچ چگونه ضرری ندارند زیرا از مواد کاملا طبیعی ساخته شده است و خیلی زود در خاک تجزیه می شود.

ساخت هر گیوه حدوداً ۴ روز طول میکشد و بهتر است برای شستشوی آن از آب سرد با پودر ماشین لباسشویی استفاده شود و بعد از شستشو بهتر است ۲ عدد باطری شیشه ای در داخل آن قرار دهید تا فرم کفش از بین نرود.

برای نگهداری گیوه هایی که برای مدت طولانی نمی خواهید از آن ها استفاده کنید، داخل آن ها یک قرص نفتالین یا مقدری توتون قرار دهید تا حشرات را دفع کنند و آسیبی به آن ها وارد نشود. بهره گیری از صنایع دستی و لوازم سنتی در تمامی دوره های زندگی دارای طرفداران زیادی بوده و هیچ وقت دچار رنگ کهنگی و از مد افتادگی نشده اند.

از طرف دیگر می توان با خریدن صنایع سنتی و دستی در آبادانی اقصاد و کارآفرینی کشور کوشا بود.یکی از بهترین نمونه های صنایع دستی گیوه ها بوده اند که به عنوان پاپوش سنتی در شهرهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.گیوه کلاش بچگانه دارای سایزبندی استانداردی است که معمولا سایز آن بین ۲۰ الی ۳۰ بوده و نیز بهترین جنس کفی را دارند.

خرید گیوه مردانه طرحدار درجه یک

توزیع گیوه طرحدار می تواند یک خرید مطمئن، راحت و به صرفه اقتصادی بود. این کالا معمولا در استان های کرد نشین کرمانشاه و کردستان بافته می شود و طبق گفته محققان بافتن گیوه از روستای هجیج و شهر نودشه که از توابع استان کرمانشاه هستند شروع شده.

ولی با توجه به این که این محصول یک محصول سنتی ایرانی است و برای تولید آن از ابزار ساده ای استفاده می شود گاها دیده شده در دیگر شهرها بخصوص استان فارس و شهر شیراز نیز اقدام به بافتن این کالا شده است گیوه کلاش بچگانه در سایزهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود و به خاطر رنگبندی زیاد و متنوعی که دارد نزد بچه ها بسیار جذاب جلوه می کند.

این کالا مناسب برای استفاده دختر بچه و پسر بچه ها بوده که هر کدام با ویژگی خاصی تولید و به بازار عرضه می شوند. توزیع بهترین گیوه طرحدار توسط مواد اولیه گوناگونی از جمله پوست گاو، پارچه نازک نخی، کتیرا، نخ قرقره، میخ، رنگ، پیه یا چربی، نری گاو و نخ تابیده شده از موی بز انجام می شود.

قیمتی که برای این مدل پاپوش های بچگانه در نظر گرفته شده است با توجه به ویژگی هایی که دارد ارزان و مقرون به صرفه است.قیمت انواع گیوه بچگانه با توجه به نوع نخ و پنبه ای که در تولید و تهیه آن استفاده شده است تعیین می شود اما معمولا مناسب و ارزان قیمت هستند چون ابعاد و سایزبندی کوچکی دارند.

از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت این کالا موارد زیر را می توان نام برد: ۱_ جنس کفی ۲_ تنوع رنگبندی ۳_ استفاده از نخ پلاستیک یا پنبه ای ۴_ قالب و سایز استاندارد ۵_ تولید از چه شهر یا استانی بوده ۶_ نمونه داخلی باشد یا خارجی ۷_ استفاده از چندین رنگ برای تولید این کالا ۸_ استفاده از وسایل تزیینی در تهیه و طراحی این کالا.

تولید کنندگان گیوه مردانه طرحدار اعلا

تولید کنندگان گیوه مردانه طرحدار اعلا امروزه قیمت صادرات گیوه مردانه و نحوه فروش آن شکل های مختلفی انجام می شود و شما می توانید برای پخش گیوه طرحدار به نمایندگی ها و مراکز فروش ما مراجعه نمایید و از محصولات دست دوز و با کیفیت ما خریداری نمایید.

اگر علاقه من به خرید اینترنتی هستید نیز می توانید به وب سایت اینترنتی ما مراجعه نمایید و از محصولات متنوع ما دیدن کنید و آن ها را با یک دیگر مقایسه کنید و کالای باب میلتان را خریداری کنید و سفارش دهید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و مورد قبول واقع شده باشد.

  • تبلیغات:
    1. آیا کفش تنگ بیماری قلبی را به همرا دارد؟
    2. کفش بچه گانه جدید
    3. کفش نامناسبی که باعث معلولیت فرد شد
    4. کفش های پر فروش سال 2022

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما