پخش کننده گیوه کلاش کردستان

از آنجایی که امروزه زندگی به دلیل پیشرفت صنعت مد و پوشاک باعث شده است که بسیاری از لباس های سنتی و نوع پوشش خاص هر منطقه بسیار کمرنگ شود و به دست فراموشی سپرده شود. اما در سال های اخیر توجه دوباره به لباس ها و کفش های زیبای سنتی شده است و تولیدکنندگان مختلف با الگو گرفتن از فرهنگ های مختلف اقدام به تولید پوشاک سنتی و انواع گیوه همانند گیوه کلاش کردستان کرده اند.

پخش کننده گیوه کلاش کردستان

ویژگی های گیوه کلاش کردستان

ویژگی های گیوه کلاش کردستان امروزه به دلیل استفاده بیش از حد از کفش های نا مناسب بیماری های عصبی مختلفی ایجاد شده است که دلیل عمده آن استفاده از کفش های غیر استاندارد و نا مناسب است که سبب ناراحتی و اذیت شدن پا می گردد. یکی از راه حل های بسیار کارآمدی که برای حل این مشکل است استفاده از کفش های سنتی همچون گیوه های سنتی کردستان است که به دلیلی ویژگی های به خصوصی که داشته سبب آرامش و راحتی پا در هنگام استفاده می گردد. یکی از دلایل مهمی که سبب افزایش درخواست فروشندگان برای پخش گیوه کلاش برای فروش در مغازه شده است ، ایجاد راحتی خاصی است که در هنگام استفاده از آن وجود دارد ، به همین دلیل مصرف کنندگان تقاضای زیادی برای دریافت این کفش ها دارند.
از ویژگی های بخصوص که سبب افزایش فروش گیوه کلاش شده است نوع بافت و دوخت به کار گرفته شده در آن است که سبب می گردد پا در هنگام استفاده از آن احساس گرما نکند و پس از استفاده ی طولانی مدت دچار بو گرفتگی نشود. یکی دیگر از ویژگی های آن نوع پارچه ی کتانی است که در هنگام دوخت از آن استفاده است که تمام آن به صورت کامل از الیاف طبیعی تشکیل شده است که این امر باعث می شود که این نوع کفش ها قابلیت شست و شو داشته باشند و در صورت ایجاد لکه و کثیفی به راحتی آن را پاک کرده و مجددا استفاده کرد.
ویژگی دیگری که در خصوص کفش های دست بافت بسیار به چشم میخورد سایز بندی آن بوده این کفش ها بسیار راحت بوده و در هنگام خرید آن نیازی نیست که در انتخاب سایز حساسیت به خرج داد چرا که به دلیل نوع بافت به کار گرفته شده در زمان دوخت ، کفش بر اساس شکل قالب پا تغییر شکل داده و به این امر سبب می شود که مشکلات رایجی همچون زدگی انگشتان پا و درد در قسمت کف پا ایجاد نشود.

مشخصات بهترین گیوه کلاش

از آنجایی که کفش های سنتی امروزه از آن به عنوان کالایی محبوب یاد می شود بسیاری از مراکز نا معتبر دست به کپی برداری از سبب ظاهری آن ها کرده اند و اقدام به دوخت کفش هایی مشابه آن کرده اند. اما بایستی توجه داشت که این مدل ها تنها از لحاظ ظاهری مشابه بوده اما اصول که بایستی در هنگام تولید آن ها به کار برده شود تا اثر خود را داشته باشند ، استفاده نشده است و بایستی برای خرید بهترین گیوه کلاش به مخصات و نکات خاصی توجه داشت تا انتخابی درست و به صرفه صورت گیرد.
معمولا در هنگام خرید بایستی به نکات مختلفی داشت تا بهترین نوع آن را انتخاب کرد. یکی از نکات مهمی که بایستی توجه ویژه ای به آن داشت ، نوع و شیوه ی دوختی است که در بافت کفش به کار گرفته شده است.بهترین مدل ها ، مدل های دست دوز بوده و دوخت این مدل ها خاص بوده و دوخت ها به صورت دست دوز و با استفاده از نخ های ضخیم انجام شده است که باعث دوام بیشتر می گردد. این در حالی است که مدل های غیر دست ساز با استفاده از دستگاه این کار را انجام می دهند و این عمل باعث می گردد که اتصال تکه های کفش یا با استفاده از چسب هایی صورت گیرد که در اثر برخورد آب یا شست و شو از هم باز شوند و یا با استفاده از نخ های نازک و پلاستیکی انجام گیرد که سبب آن می گردد از مقاومت کمی برخوردار باشند و در مدت زمات کوتاهی دچار پارگی در قسمت جلو و یا پاشنه کفش باشند.
یکی دیگر از مشخصاتی که باید در هنگام انتخاب توجه ویژه ای به آن داشت ، جنس الیاف به کار گرفته شده در کفش است. کلاش های سنتی اصل معمولا از پشم حیوانی مانند پشم گوسفند و بز تهیه گردیده است که این امر سبب افزایش کیفیت بالای آن می شود. اما استفاده از الیاف مصنوعی سبب بی کفیتی می شود که بایستی حتما به آن توجه داشت. یکی از موارد مهمی در خصوص انتخاب بهترین مدل ها حائذ اهمیت است ، کفه ی استفاده شده در زیر کفش بوده که معمولا از چرم گاومیش و یا چرم گاو در آن به کار گرفته می شود تا علاوه بر قابل افزایش قابلیت انعطاف پذیری ، در برابر فشار وارد شده به کف پا حین راه رفتن مقاوم باشد.

رنگبندی گیوه کلاش کردستان مردانه

رنگبندی گیوه کلاش کردستان مردانه از عمده دلایلی که سبب استفاده ی آقایان و حتی خانم از گیوه های دست دوز کردی می گردد طیف رنگ بندی وسیع به کار گرفته شده در آن است که دارای رنگ های شاد بوده که تمام رنگ های به کار گرفته شده در آن دارای منشاء گیاهی بوده و از رنگ های شیمیایی و مصنوعی مضر در آن استفاده نمی شود. طیف رنگ بندی در این پوشش این گیوه به کار می رود سبب جلب سلیقه های مختلفی می گردد و به تمامی نیاز آنها پاسخ مثبت می دهد.

گیوه های سنتی دارای رنگ بندی های مختلفی بود که شامل رنگ های سفید ، قهوه ای ، آبی ، خاکستری و رنگ های مختلف دیگر است. گیوه های سفید به دلیل دارا بودن ظاهری شیک و آراسته معمولا به عنوان کفشی مجلسی در زیر لباس های کردی و محلی پوشیده می شود و در بسیاری از مراسم ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های به کار گرفته شده در هنگام رنگ آمیزی الیاف کفش منشاء گیاهی داشته که تعدادی از این رنگ های گیاهی شامل موارد زیر است :

 • وسمه
 • تمشک
 • روناس
 • نیل
 • مازو
 • سرخس های وحشی
 • زردچوبه
 • آب زرشک
 • قرمز دانه

یکی از دلایلی که معمولا سبب ایجاد بوی نا خوشایند در کفش بعد از استفاده بلند مدت می شود استفاده از رنگ های شیمیایی و مصنوعی بوده که دچار فساد زود هنگام می شود و تولید بویی بد در کفش می کند. اما استفاده از رنگ هایی که از گیاهان رنگ دار تشکیل سبب می گردد که این مشکل به خودی خود حل شود و علاوه برا آن پا دچار عارضه هایی همچون اگزمای پوستی و خارش های شدید نشود.

دلایل محبوبیت گیوه کلاش کردستان

استفاده از این نوع کفش ها امروزه در جامعه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است که به دلیل ویژگی های منحصر به فردی است که در این کفش های سنتی پیدا می شود و در حالی است که در کفش های امروزی در هنگام تولید به آن توجه نمی شود. یکی از دلایل مجبوبیت این کفش های داشتن طرح های مختلف و متنوعی است که سبب جذب مخاطب های خوص و جلب رضایت تمامی سلیقه ها است. از انواع مختلف این کفش میتوان به موارد زیر اشاره کرد که هر کدام دارای طرح و نوع دوخت خاص خود هستند :

 • گیوه کردی یا کلاش
 • گیوه قلاب بافت طرح دار
 • گیوه قلاب بافت ساده
 • کفش های چرمی دست دوز
 • پاپوش های نمدی

این حجم از تنوع باعث شده است که با کسب رضایت طیف وسیعی از مصرف کنندگان محبوبیت قابل قبولی برای پوشاک سنتی جلب نماید. یکی از دلایلی که سبب فروش بالای گیوه های سنتی بافت کردستان است ، نوع کفه های به کار گرفته شده در آن بوده که معمولا از جنس چرم گاو و یا گوسفندی بوده. مزیت مهمی که در استفاده از این نوع کفه وجود دارد ، این است که سبب کاهش فشار وارد شده به کف پا در هنگام راه رفتن می شود و این عامل به جلوگیری از کمر درد های مزمن کمک شایانی می کند. کسانی که از مشکل صاف بودن کف پا رنج می برند همواره دچار کمر درد های مزمن می شوند ، اما استفاده از این نوع کفش به عنوان راه حلی عملی برای این مشکل پیشنهاد می گردد چرا که به دلیل شکل زیره کفش انحنای پا تصحیح می گردد و این مشکل رفع خواهد شد.
اما بسیاری از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و یا عدم شناخت درست این محصول ، به اشتباه به این موضوع اشاره کرده که این کفش تنها مورد استفاده ی آقایان قرار می گیرد و برای خانم ها مناسب نمی باشد. اما بایستی به این موضوع توجه داشت که برخلاف تصور عده این کفش سنتی دارای مدل های زنانه و دخترانه با رنگ بندی های متنوع و طرح های شیک بوده و خانم ها می توانند از آن به عنوان یک کفش مجلسی شیک و زیبا استفاده نمایند. این مسئله یکی دیگر از علت های محبوبیت گیوه های کردستانی است. یکی دیگر از دلایلی که سبب محبوبیت دو چندان آن می شود ، به کار گیری طرح های متنوعی است که در کفش استفاده شده است. این طرح ها همگی دارای مفاهیم و معانی خاصی بوده که فرهنگ باستانی مناطق کرد نشین وجود دارد که سبب ایجاد مدل های متنوع شده است که این امر در خصوص گیوه های زنانه بسیار مشهود تر است بنابراین مخاطبان بسیار زیادی را به خود جلب می کند.

مراکز عرضه گیوه کلاش کردستان

مراکز عرضه گیوه کلاش کردستان میتوان به جرات گفت که دوخت این گونه از کفش های سنتی نیازمند به مهارت و دانش خاصی بوده که بایستی به آن تسلط کامل داشت و برای تولید با کفیت ترین آن بایستی از بافندگان سنتی استفاده کرد که سالیان سال در دوخت گیوه های کردی فعالیت داشته اند. امروزه مراکزی مختلفی پدید آمده که با بهره گیری از نیرو های مجرب و بافندگان ماهر اقدام به تولید با بهترین مواد اولیه می کنند تا محصولی با کیفیت بالا به بازار عرضه نمایند. از آنجایی که این دست از محصولات دارای کیفیت ایده آلی بوده متقاضیان زیادی را در بازار های صادراتی پیدا کرده از و بسیاری از کشور های خاورمیانه متقاضی خرید این محصول بوده و لذا این امر باعث گردیده که فرصت مناسبی برای رونق بازار صادراتی این محصول فراهم گردد.
این کار سبب می گردد که علاوه پاسخ گویی به رفع نیاز بازار داخلی به دریافت این محصول ، فرصت های مناسب شغلی برای بافندگان ایجاد و کسب درآمد برای آن ها ایجاد شود. همچنین با توجه به تقاضای بازار های خارجی برای صادرات این محصول میتوان نگاه ویژه ای به صادرات و ارز آوری در حوزه این محصولات داشت.

خرید گیوه کلاش کردستان درجه یک

به دلیل محدودیت هایی که به دلیل بیماری کرونا در چند ساله اخیر پیش آمده است خرید های حضوی اندکی مشکل شده است و بهترین راه برای حل این مشکل خرید اجناس به صورت آنلاین بوده. اما مسئله ی مهمی که در این میان پیش می آید این است که آیا میتوان محصولات همچون البسه را به صورت آنلاین خریداری کرد؟
امروزه مراکز و فروشگاه های آنلاین بسیاری ایجاد گشته اند که دارای علامت اعتماد بوده و میتوان خریدی امن از آنها داشت. در خصوص خرید کفش سنتی و دست دوز این این مسئله وجود دارد و امکان خرید بر خط آن فراهم شده است. به دلیل وجود واسطه هایی که در خصوص این محصول وجود دارد سبب افزایش قیمت گیوه کردستان شده است که باعث می گردد خرید آن سخت شود. اما بایستی توجه داشت مراکز فروش متنوعی امروزه وجود دارد که به صورت مستقیم اقدام به فروش و توزیع گیوه کلاش می نمایند و این محصول را با قیمت به صرفه تری به دست مصرف کننده های آن می رسانند تا بتوانند با این کار رضایت متقاضیان را جلب نمایند.

سفارش گیوه کلاش کردستان مرغوب

سفارش گیوه کلاش کردستان مرغوب از آنجایی که این محصول تمامی مراحل تولید آن به صورت دست دوز انجام می گیرد میتوان به صورت سفارشی نیز انجام شود. از این رو اگر شما نیازمند به این محصول هستید می توانید از طریق ارتباط گرفتن با یک فروشنده گیوه سفارش خود را اعلام نمایید. مزیت مهمی که این روش دارد این بوده که شما می توانید بر حسب نیاز و سیلقه خود در انتخاب رنگ محصول خود را سفارش سازی کرده و با مشخص نمودن شکل و قالب پای خود محصولی را سفارش دهید که کاملا متناسب با پای شما بوده.
در زمانی که سفارش شما ثبت شود در مراکز تولید گیوه کردستان این سفارش انجام خواهد شد و به صورت دست دوز تمامی مشخصات که شما مد نظر داشته اید در هنگام دوخت مورد توجه قرار می گیرد و بر اساس آن کفش دوخته می شود. بنابراین شما می توانید با خرید از طریق این مراکز محصولی با کیفیت و زیبا رو تهیه نمایید که مدت طولانی برای شما قابل استفاده بوده و از پوشیدن آن لذت خواهید برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما