کارخانه تولید گیوه مردانه رنگی

گیوه مردانه از جمله کفش های سنتی و تاریخی است که قدمت تولید آن در ایران و منطقه بسیار طولانی است و انواع مختلف آن از جمله گیوه مردانه رنگی در کارخانه تولید این کفش خاص تولید و به مشتریان عمده این محصول ارائه می شود و شما می توانید برای تهیه این کارخانه تولیدی ارتباط برقرار کنید و به این ترتیب انواع مختلف این گیوه در سایزها و رنگ های مختلف آن را به راحتی و با حداقل قیمت ممکن است به دست آورید.

کارخانه تولید گیوه مردانه رنگی

مزایای استفاده از انواع گیوه

مزایای استفاده از انواع گیوه گیوه از کفش هایی است که بخش رویه آن را معمولاً الیاف و نخ قالیبافی تشکیل می دهد همچنین گاهی از ابریشم تهیه می‌شود که باعث می شود هوا به راحتی از کفش عبور کند و به این ترتیب کسانی که این کفش را می پوشند هیچ وقت پای آنها دچار تعرق نمی شود و بوی بدی نخواهد گرفت و در نتیجه چون دچار عرق گرفتگی نمی شود طبیعتاً پا احساس خستگی نیز نخواهد کرد و به بیماری های پوستی مختلف و میخچه مبتلا نمی‌شود.

با توجه به اینکه کفی مورد استفاده در این میوه ها به گونه ای ساخته می شود که از نظر طبی بسیار مناسب است و افرادی که از این گیوه ها استفاده می کنند دچار دیسک کمر و درد های کمر نمی شوند بنابراین افراد مبتلا به این بیماری ها می‌تواند با پوشیدن این گیوه از این عوارض به دور بمانند یا حداقل دردهای ناشی از دیسک کمر آنها کاهش یابد.

در تهیه این گیوه ها معمولاً از چرم های طبیعی استفاده می شود و امروزه از لاستیک های نرم نیز تا اندازه ای برای کفی آنها استفاده می گردد و همه این موارد باعث می‌شوند که این محصولات از استحکام بالایی برخوردار باشد و از جمله کفش های اسپرت با قیمت گران محسوب شود بنابراین می توان نتیجه گرفت که استفاده از این کفش ها از نظر طبی می‌تواند در کاهش درد کمر بسیار موثر باشد.

این گیوه ها همچنین می‌توانند همیشه مورد استفاده قرار بگیرند و استفاده مداوم از سایر کفش ها به جز گیوه باعث ایجاد عرق کردن پوست می شود که در نتیجه آن احتمال بروز بیماری‌های قارچی بسیار افزایش می‌یابد اما پوشیدن گیوه می‌تواند مانع از رشد قارچ ها در پوست و به خصوص بین انگشتان پا شود.

از دیگر مزایای این محصولات که می تواند به آن پرداخت قیمت گیوه مردانه است که مناسب می باشد و عموم مردم می‌توانند از این کفش‌ها استفاده کنند و نه تنها در انواع مردانه بلکه در نمونه‌های زنانه و بچگانه مدل های بسیار زیادی از این محصولات ارائه شده اند.

پوشیدن گیوه مردانه مناسب چه فصلی است؟

اصولا گیوه ها محصولاتی هستند که در ساخت آنها از الیاف طبیعی ابریشم، موم عسل و چندین ماده دیگر استفاده شده است بنابراین انتظار می‌رود که این کفش ها نسبت به رطوبت حساس باشند و چنانچه آب به آنها برخورد کند به راحتی جذب بخش الیافی رویه کفش می‌شوند و به این ترتیب همه رطوبت به داخل نفوذ می‌کند و به تدریج باعث پوسیدگی آن می گردد.

کفی این گیوه ها نیز از چرم یا پلاستیک است که به خصوص در نوع چرمی آن به علت مقاومت کمتر نسبت به رطوبت شده و به تدریج دچار پوسیدگی می‌شود بنابراین می توان گفت که استفاده از گیوه مردانه در فصول بارانی برای اوایل بهار تا اواسط پاییز و اواخر آن و همچنین در کلیه فصل زمستان گزینه مناسبی نیست.

این کفش می تواند برای ماه پایانی بهار و ۳ تا ۴ ماه بعد از آن مورد استفاده فراوانی دارد البته این مسئله بستگی به شرایط آب و هوایی منطقه دارد مثلا در شرایط آب و هوایی شمال کشور ممکن است تعداد ماه هایی که بتوان این گیوه را استفاده کرد کم لاست ولی ماه‌های استفاده از گیوه در مناطق گرمسیر مانند جنوب کشور که بارندگی کمتر است و گرمای زیاد باعث ایجاد ناراحتی در پا می شود بیشتر خواهد بود.

ای محصول یکی از کفش های بسیار رایج در استان‌هایی مانند هرمزگان و سیستان و بلوچستان است بنابراین این کفش ها به طور اختصاصی برای در فصل تابستان مناسب هستند زیرا گرمای این فصل باعث می‌شود که با این گیوه ها پای آنها عرق نکند و در عین حال از وزن بسیار سبک برخوردارند و پا در آنها احساس راحتی خواهد کرد همچنین به علت تهیه شدن از الیاف طبیعی قابلیت کش آمدن دارند و انگشتان پا در آن بسیار راحت می باشد.

طرحهای مختلف گیوه مردانه رنگی

طرحهای مختلف گیوه مردانه رنگی گیوه مردانه رنگی از جمله گیوه هایی است که با رویه و زیره خاص آن شناخته می شود به راحتی از انواع کفش های دیگر هم قابل شناسایی است؛ در رویه این گیوه از نخ استفاده می شود و و زیره نیز از جنس های متفاوتی به ویژه چرم یا پلاستیک می باشد.

انواع بسیار متفاوتی از گیوه مردانه رنگی وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به طرح‌های ملکی، کردی یا کلاش، آجیده و لاته اشاره کرد که هر یک از این گیوه ها می توانند با همدیگر دارای تفاوت‌های زیادی باشند که در زیر به طور اختصار و ساده در مورد هر یک از آنها توضیح داده می شود :

گیوه ملکی : گیوه ملکی از باکیفیت ترین گیوه های ایرانی است که از قیمت بالایی نیز برخوردار است و گیوه مذکور نسبت به نمونه های دیگر و مدل های دیگر گیوه کمی نوک تیزتر دارد همچنین این کفش رویه با مساحت بیشتری دارد و در قسمت پشتی این گیوه یک قطعه چرمی قرار گرفته است همچنین زیر آن اغلب از چرم کتان است.

گیوه آجیده : این گیوه از مدل هایی است که تفاوت زیادی با گیوه ملکی می‌تواند داشته باشد و تفاوت اصلی در درشت بودن بافت روی این گیوه است همچنین با استفاده از چرم و به وسیله دوخت مستقیم به قسمت رویه آن متصل شده است.

گیوه لاته : این گیوه به خصوص در واقع از پارچه ساخته می‌شود و کرباس یا انواع پارچه های قدیمی می توانند ماده اولیه ساختمان باشند

گیوه کلاش یا کردی : این مدل گیوه مردانه در استان کردستان و شهرهای کردنشین جنوب آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله گیوه هایی است که در ساخت آن از پارچه های بسیار محکم استفاده می گردد همچنین وزن فوق العاده کمی دارد و انعطاف پذیری آن باعث شده است که در مناطق کوهستانی کاربرد زیادی داشته باشد.

رنگهای متنوع گیوه مردانه

یکی از نکاتی که باعث شده است که گیوه ها به عنوان کفش مردانه از زیبایی فوق العاده ای برخوردار باشند تنوع رنگ در این محصولات است و انواع مختلف آن در رنگ های گوناگون می توانند وجود داشته باشند و این بر زیبایی آنها به مقدار زیادی خواهد افزود به عنوان مثال در گیوه مردانه کلاش رنگ های آبی و قرمز دیده می شود که می تواند در بخش رویه و کفی آن مورد استفاده قرار بگیرد و در این نوع خاص از گیوه بیشتر رنگ قرمز و آبی است که به صورت نوارهایی در زیره آن وجود دارد و زیبایی خاصی به این کفش ها می دهد.

در مورد گیوه ملکی تنوع رنگ می تواند بسیار بیشتر می باشد به این معنی که رنگ‌ها در این گیوه منحصر به زیره و به صورت نواری نیستند بلکه بخش رویه نیز دارای رنگ‌های مختلفی است و می‌تواند به صورت تک رنگ ساده در رنگ های طوسی، آبی، سفید، مشکی و قهوه ای باشد یا ترکیبی از رنگ های مختلف در آن قرار گرفته باشند.

از ویژگی‌های انواع رنگی این گیوه ها می توان به تولید گیوه مردانه در طرح‌های زیبای سنتی در رویه آنها اشاره کرد که معمولاً در گیوه های آجیده و لاته به چشم می خورند و در نوع ملکی این محصول نیز می‌توان آن را مشاهده کرد؛ تنوع رنگ ها در این گیوه ها به زیبایی آنها خواهد افزود و باعث می‌شود که این گیوه ها دوچندان زیباتر شوند و بتوان آنها را راحت تر با انواع پوشش ها و لباس‌ها ست نموده و زیبایی بیشتری را در آنها ایجاد کرد.

انواع مختلف گیوه نسبت به کفشهای چرمی از جذابیت رنگ بیشتری برخوردارند اما باید این نکته را در نظر داشت که تنها در فصول خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند همچنین نوع رنگ‌ها در این کفش ها اکثراً از نوع رنگ طبیعی است و به طور کامل بین الیاف سازنده این گیوه ها نفوذ کرده‌اند و از ثبات رنگ فوق العاده ای برخوردارند به طوری که در نتیجه شستشو دچار کاهش کیفیت رنگ نمی شوند.

سفارش گیوه مردانه رنگی

سفارش گیوه مردانه رنگی اگر در زمینه فروش انواع کفش سنتی ایرانی دارای فروشگاه هستید و یا صادرکننده این نوع کفش ها به کشورهای همجوار ایران می باشید گیوه مردانی رنگی می تواند از بازار گیوه رنگی بسیار خوبی برخوردار باشد به خصوص این که گیوه ها در کشورهای هم مرز ایران از جنوب تا شمال از شرق تا غرب مورد استفاده قرار می‌گیرند و به این شکل صادرات این کفش ها می تواند درآمد بسیار خوبی را برای صادر کننده به همراه داشته باشد.

سفارش انواع مختلفی گیوه رنگی از کارخانه تولیدی آن در کشور می تواند مستقیماً و بدون هیچ نوع واسطه انجام شود و این کار باعث می‌شود که شما بتوانید ارزان این گیوه ها را به دست آورده و بسیار راحت صادرات آنها را انجام دهید و شما می توانید با خرید گیوه مردانه با نرخ ارزان از داخل کشور و فروش آنها به کشورهای همسایه با ارزهای مختلف سود قابل توجهی کسب کنید و چون سفارش به صورت مستقیم انجام می گیرد بدون شک قیمت دستیابی شما به این محصول در داخل کشور نیز بسیار ارزان و عالی خواهد بود و این تضمین می کند که شما از تجارت این محصول می توانید سود بسیار خوبی به دست آورید.

بازار فروش گیوه مردانه رنگی

گیوه از کفش‌های است که هم تولید و استفاده از آن در کشور ما قدمت بسیار طولانی دارد و هنوز همه افراد بسیار زیادی در میان قشر مسن، میانسال و جوان به این کفش‌های سنتی علاقه دارند و به خصوص این که گیوه مردانه رنگی در سال‌های اخیر تنوع مدل‌های بسیار زیادی پیدا کرده است و شما می توانید گزینه های بیشتری را در اختیار داشته باشید بنابراین این محصول می تواند از بازار فروش بسیار خوبی نسبت به سابق برخوردار باشد و افزایش جمعیت باعث شده است که تمایل به این نوع کفش ها بسیار بیشتر شود.

به علت ایجاد بوی نامناسب در پا با پوشیدن کفش‌های چرمی تمایل به استفاده از این کفش ها بسیار بیشتر شود و گیوه ها را در طرح ها و مدل های بسیار مختلف و با رنگ‌های گوناگون می توانند نیاز مشتریان این محصولات را به خوبی به تامین کنند علاوه بر این نرخ ارائه این کفش ها با افزایش قیمت کفش های چرمی مناسب تر شده است و به این ترتیب افراد بیشتری می‌توانند این گیوه را خریداری کنند و از آن استفاده نمایند.

کسانی که در زمینه تجارت انواع گیوه ایرانی فعالیت دارند می‌توانند بازار فروش خوبی را برای آن در بسیاری از کشورهای منطقه انتظار داشته باشند و بدون شک که این گیوه ها قادر خواهند بود سود مناسبی را به صادر کننده و فروشنده این کفش چه در داخل و چه در خارج کشور ارائه نمایند.

پخش کننده گیوه مردانه رنگی

پخش کننده گیوه مردانه رنگی گیوه مردانه رنگی از گیوه های بسیار زیبا و با کیفیت است که توسط پخش کننده آن با قیمت ارزان به خریداران ارائه می‌شود؛ این پخش کننده نمونه های متفاوتی از این گیوه در طرح ها و مدل های مختلف آن را در اختیار دارد و خریداران می‌توانند از طریق آنها نیاز خود را به بهترین گیوه تامین کنند.

این بخش کننده و عامل توزیع گیوه رنگی نمونه های مختلف مذکور را از طریق شبکه‌های اجتماعی و همین سایت به مشتریان ارائه می کند و کسانی که مایل به تهیه این گیوه هستند می توانند مستقیما با این پخش کننده گیوه ارتباط داشته باشند و اطلاعات بیشتری را در مورد این محصول به دست آورند که از جمله این اطلاعات می توان به نمونه های مختلف این گیوه که تصاویر هر یک از آنها در سایت کاملاً واضح نشان داده شده است اشاره کرد.

قیمت عرضه گیوه مردانه نیز بی واسطه به مشتریان ارائه می شود و در صورتی که تعداد بالایی از این گیوه را درخواست کننده می توانند نسبت به تهیه آن و با قیمت ارزان تر نیز اقدام نمایند به همین دلیل است که این پخش کننده می‌تواند نیاز داخلی این محصول را به خوبی تامین کند همچنین برای صادرکنندگان نیز مرجع فروش بسیار مناسبی باشد تا بتوانند نمونه های مختلف این گیوه را با حداقل قیمتی که امکان دارد از این پخش کننده تهیه کنند و از آن برای کسب درآمد و منفعت بیشتر به هر مقدار مناسب استفاده کنند.

  • تبلیغات:
    1. جدید ترین کفش رونالدو در 2022
    2. زمان حراج کفش زنانه کی می باشد؟
    3. انواع کفش و مراقبت از آن
    4. کفشی که علایم بیماری را به شما اعلام می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما