کارگاه تولیدی گیوه مردانه کلاش اصل

گیوه مردانه کلاش اصل از جمله کفش های سنتی دست دوز می باشد که از بهترین مواد اولیه طبیعی برای تولید آنها استفاده می شود در کارگاه تولیدی گیوه مردانه کلاش افراد هنرمندی وجود دارند که کار دوخت گیوه را انجام می دهند با توجه به اینکه در بسیاری از مناطق کشور استفاده از گیوه مردانه بسیار زیاد است این کارگاه تولیدی آن را در طرح ها و رنگ بندی های متنوع به صورت انبوه تولید کرده سپس آنها را به صورت عمده با قیمت مناسب در بازار خرید عرضه می‌کند.

کارگاه تولیدی گیوه مردانه کلاش اصل

فرآیند تولید گیوه مردانه کلاش

فرآیند تولید گیوه مردانه کلاش فرآیند تولید گیوه کلاش برای افرادی که با آشنایی دارند بسیار آسان می باشد در اولین مرحله از تولید گیوه قسمت زیره آن را تهیه می کنند که برای ساخت آن از پارچه‌های با کیفیت و همینطور چرم طبیعی استفاده می کند و تولید آن را بدین گونه انجام می دهند که در ابتدا پارچه ها را بر روی هم قرار می دهند و با استفاده از یک ابزار مخصوص آنها را در طول مدت زمان زیادی با قدرت زیاد می کوبند تا کاملا به هم چسبیده شوند سپس چرم موجود را هم بر روی پارچه قرار می‌دهند و دوباره عمل کوبیدن آن را انجام می دهند تا در نهایت ظاهری سفت به خود بگیرد.

بعد از آماده شدن قسمت زیره عمل دوخت روی گیوه را انجام می دهند که برای این کار نیاز است از نخ تابیده و همچنین قلاب مخصوص استفاده شود کار دوخت روی این نوع از کفش باید با دقت و با نظم مناسب انجام بگیرد تا زیبایی و ظرافت آن خوب باشد دقت داشته باشید که عمل دوخت رویه را به صورت متصل به قسمت زیره آن انجام می‌دهند و همین عامل سبب می‌شود که کفش دو خط پیوسته داشته باشد.

گیوه مردانه کلاش چه ویژگی هایی دارد؟

گیوه مردانه کلاش چه ویژگی هایی دارد؟ گیوه مردانه از جمله کفش های راحت و سبک می باشد که به خاطر وجود این ویژگی به فراوانی استفاده می شود برای دوخت آن از مواد طبیعی استفاده شده است بنابراین مناسب برای افرادی است که از بوی بد پای خود خسته شده‌اند زیرا جنس نخی این کفش به گونه ای می باشد که تبادل هوا بین درون کفش و محیط بیرون به خوبی برقرار است و همین ویژگی کمک می‌کند که پا دچار تعریق نشود.

از ویژگی‌های دیگر باید به وزن سبک گیوه اشاره کرد که همین عامل باعث شده است بیشتر افراد برای پیاده روی از آن استفاده کنند البته افرادی که همیشه دارای قارچ لای انگشتان پا هستند می‌توانند از کفش گیوه استفاده کنند زیرا کیفیت آن به گونه ای است که از گرم شدن و تعریق پا جلوگیری می‌کند در نتیجه از ایجاد قارچ ممانعت می کند.

دارای قابلیت شستشو می باشد و هرگز در اثر شستن با آب و مواد شوینده کیفیت آن تغییر پیدا نمی‌کند در رنگ بندی های متنوعی هم موجود است بنابراین هر رنگی که دوست دارید را می‌توانید انتخاب کنید به خاطر راحتی فراوانی که دارد توصیه می‌شود افرادی که مبتلا به کمردرد هستند از گیوه استفاده کنند. به سبب اینکه برای تولید آن از مواد اولیه درجه یک استفاده می‌شود بنابراین ماندگاری آنها هم بسیار طولانی مدت است.

فروش مستقیم گیوه مردانه کلاش اصل

فروش مستقیم گیوه مردانه کلاش اصل فروش گیوه مردانه در سایز بندی های مختلف از طریق روش مستقیم در حال حاضر به تمامی نقاط انجام می گیرد به همین سبب از تمامی نقاط کشور می‌توان از این کفش استفاده کرد قیمت گیوه کلاش از طریق روش فروش مستقیم خیلی مناسب تر در نظر گرفته می شود و از این راه همیشه بهترین کیفیت گیوه به صورت کلی به فروش می‌رسد.

گیوه یکی از کفشهای راحتی پرطرفدار می باشد به همین دلیل فروش آن از دلیل روش مستقیم به وجود آمده است تا از تمامی نقاط افراد بتوانند نوع اصل آن را با قیمتی مناسب و منصفانه تهیه کنند و کار فروش آن هم به صورت دائمی انجام می گیرد و این موجب شده است که در هر زمانی بتوان به راحتی آن را خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما